• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębowa Góra

(1)
  • 1 / 3
    Teren budowlano - rolniczy

    Dębowa Góra

    • 970 000 zł cena
    • 43 951 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferowany teren składa się z dwóch kształtnych działek. Pierwsza o szerokości 54 m i długości 373 m Druga o szerokości 133 m2 i długości 185 m Pierwsza z działek leży przy drodze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam dom dp remontu

    Rększowice

    • 230 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu miejscowość Rększowice gm.Konopiska, koło Częstochowy wraz z małym laskiem. Woda pociągnięta ale do domu trzeba odciągnąć...piwnica, strych,zabudowania

  • wynajmę mieszkanie

    Herby

    • 1 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze,suche,jasne.Położone w centrum Herb.Składa sie z:trzy pokoje sloneczne,duża kuchnia ,łazienka, wc.Centralne ogrzewanie z kotłowni. Wszelkie spra...

  • Biuro - lokal wynajem Coworking

    Koszęcin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hej pracuję zdalnie i mam na oku fajne biuro w Koszęcinie jednak jest one duże a ja potrzebuję tylko biurko komputer i internet do pracy. Więc szukam osoby która też potrzebuje...

  • syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach
    1 / 11
    syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach

    Kamieńskie Młyny

    • 1 367 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 801 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość zabudowaną składająca się z działki ewidencyjnej numer 354/90, opisaną w księdze wieczystej nr CZ1L/00046337/...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rększowice

    • 530 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 175 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana o wymiarach 29.5x 61,19 objęta w całości planem zagospodarowna z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowa z usługami, oraz zabudowę zagrodową 7MNU, MR Teren płaski...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 10
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 112 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 215 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2 mediami w ulicy - prąd, w...

  • Dom Łysiec gm. Starcza
    1 / 8
    Dom Łysiec gm. Starcza

    Łysiec

    • 775 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: parterowy dom jednorodzinny w Łyścu (woj. śląskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego w m...

  • Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska
    1 / 11
    Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska

    Wygoda

    • 219 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana wygoda 71, gm. Konopiska Na sprzedaż działka budowlana 1889 m², szeroka ok 17m2, ogrodzona Na działce dom drewniany oraz garaż murowany ponadto studnia...

  • Działka budowlana 1150m2 k.Częstochowy
    1 / 7
    Działka budowlana 1150m2 k.Częstochowy

    Łysiec

    • 126 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Łysiec gmina Starcza, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Okolica cicha, spokojna, pełna zieleni i jednocześnie idealnie skomu...

  • Działka Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 155 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do d...

  • Działka siedliskowa Konopiska
    1 / 8
    Działka siedliskowa Konopiska

    Konopiska

    • 460 000 zł cena
    • 17 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w Konopiskach o powierzchni 17200m2 w okolicy ul Opolskiej Około 20 minut od Częstochowy, w sąsiedztwie terenów zielonych...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 5
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 298 900 zł cena
    • 10 059 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania wyjątkowa działka budowlano rolna w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki około 1ha z czego około 3000m2...

  • Dom Strzebiń gm. Koszęcin, Lubliniecka
    1 / 9
    Dom Strzebiń gm. Koszęcin, Lubliniecka

    Strzebiń

    • 499 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z potencjałem i dużą działką - Strzebiń, gm. Koszęcin Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malo...

  • Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia
    1 / 13
    Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 822 690 zł cena
    • 3 047 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usł...

  • Działka budowlana Koszęcin, Ligonia
    1 / 10
    Działka budowlana Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 175 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m², ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wy...

  • Piękny Drewniany Domek
    1 / 12
    Piękny Drewniany Domek

    Hutki

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjny drewniany dom w przepięknej spokojnej cichej lokalizacji. Las, świeże powietrze, mnóstwo zieleni, to tylko kilka przedstawionych atutów tej oferty. Hutki, Gmina Konopis...

  • Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska

    Wygoda

    • 268 660 zł cena
    • 2 828 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2828m , położona w miejscowości Kijas, gmina Konopiska, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od Częstochowy. Jej dużym...

  • Dom Starcza, Sportowa
    1 / 15
    Dom Starcza, Sportowa

    Starcza

    • 500 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 1 846 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m², w tym użytkowej 175,9 m², na działce o powierzchni 5040m² położony przy ulicy Sportowej, Starcz...

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Działka budowlana 1200m²
    1 / 4
    Działka budowlana 1200m²

    Łysiec

    • 132 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, posiadającą aktualne warunki zabudowy oraz media. Nieruchomość położona jest w miejscowości Łysiec (ok. 10km od Częstochowy) na nowo powstającym osiedl...

  • Działka budowlana na sprzedaż - okolice Częstochowy
    1 / 5
    Działka budowlana na sprzedaż - okolice Częstochowy

    Łysiec

    • 93 500 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Łysiec gmina Starcza, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada aktualne WZ Doskonała lokalizacja : odległość od Częstoc...

  • Działka Łysiec 1076 mkw
    Działka Łysiec 1076 mkw

    Łysiec

    • 125 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu niezabudowana położona w miejscowości Łysiec, przy ulicy Kwiatowej, w otoczeniu nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość o powierzchni 1076 m...

  • Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko
    1 / 6
    Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko

    Hucisko

    • 325 000 zł cena
    • 3 304 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży szeroką w całości budowlaną działkę o powierzchni 3304 m2, położoną w pejzażowym miejscu na Jurze w Hucisku w gminie Włodowice. D...

  • DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR
    DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR

    Starcza

    • 550 515 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Brzozowe – Etap III | Starcza, ul. Brzozowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 4-pokojowego domu parterowego w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układ...