• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olsztyn +20 km
  • Witoszewo
  • Grodzisko Górne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bokinka Pańska

(1)
  • Działka budowlana z warunkami zabudowy i własną drogą

    Bokinka Pańska

    • 19 800 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy w ustronnej,cudnej miejscowości Bokinka Pańska (gmina Tuczna, powiat bialski), zwłaszcza bezpieczna dla zwierząt, z wł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana

    Sajówka

    • 88 000 zł cena
    • 5 676 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną z potencjałem, już zabudowaną domkami do gruntownego remontu lub rozbiórki. Do budynków jest doprowadzony prąd. Są 2 numery porządkowe przypisane...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Sajówka

    • 58 000 zł cena
    • 5 676 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Siedlisko w miejscowości Sławatycze nad Bugiem

    Sławatycze

    • 240 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam siedlisko w miejscowości Sławatycze nad Bugiem w województwie lubelskim, położone przy głównej ulicy (Kodeńska 46). Siedlisko obejmuje plac o powierzchni ok. 33 arów, dom...

  • 1 / 4
    Sławatycze - sprzedam działkę rolną o powierzchni 30 arów

    Sławatycze

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    SPRZEDAM działkę rolną o powierzchni 30 arów położoną w bliskiej odległości od linii zabudowy miejscowości Sławatycze nad Bugiem w województwie lubelskim przy ul. Polnej (na wysoko...

  • Sprzedam

    Sławatycze

    • 195 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom drewniany wraz z budynkiem gospodarczym murowanym 5 pomieszczen+ łazienka .Położony w Sławatyczach przy ul.Kodeńskiej. Dzialka ma 14 arów ogrodzona siatką wjazd na posesję j...

  • 1 / 2
    działka rolna w gminie Piszczac

    Piszczac

    • 69 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1,85 ha. Grunt przez cały czas jest uprawiany.

  • Domek nad Bugiem

    Liszna

    • 48 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek drewniany do remontu (dach) w pięknej,cichej nadbużańskiej miejscowości Liszna (gmina Sławatycze) wraz z działką budowlaną 367m2. Do budynku doprowadzony jest prąd,w...

  • Nieruchomość Ziemia Rolna Sprzedam gmina Kodeń 3,26 h
    Nieruchomość Ziemia Rolna Sprzedam gmina Kodeń 3,26 h

    Szostaki

    • 120 000 zł cena
    • 326 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie rolną w miejscowości Szostaki gmina KODEŃ powiat BIALSKI woj.Lubelskie Działka 3,26 ha.w jednym kawałku tylko ornego jest 1,80ha, i 1,40ha.lasu .działka o numerze...

  • Ziemia Łąka rolna kośna
    Ziemia Łąka rolna kośna

    Liszna

    • 32 000 zł cena
    • 121 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąka kośna w Naturze 2000 w dopłatach Unijnych koszona co roku w pakiecie kwiatki do Sprzedania .Zlokalizowana w Miejscowości Sławatycze Od ręb Liszna działka 1360 i 1355 razem 1...

  • Ziemia rolna Działka
    Ziemia rolna Działka

    Sławatycze

    • 60 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam .Posiadam do sprzedania działkę rolna 0, 50 ara którą można przekształcić na budowlaną i postawić Mieszkanie . Działka znajduje się przy głównej drodze DK63 zjazd bezpośr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łomazy

    • 396 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łomazy

    • 365 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piszczac

    • 990 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kuzawka

    • 265 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Łomazy

    • 249 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wyczółki

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ogrodniki

    • 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rusiły

    • 350 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chotyłów

    • 1 062 754 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna, 3 ha, gm. Podedwórze, Bojary
    1 / 2
    Działka rolna, 3 ha, gm. Podedwórze, Bojary

    Bojary

    • 79 000 zł cena
    • 31 056 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w województwie lubelskim, w powiecie parczewskim, w gminie Podedwórze, obręb Bojary. Powierzchnia działki: 3,1056 ha. W MPZP oznaczona jako RZ - łąki i pastwiska....

  • Lokal użytkowy Rossosz gm. Łęczna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Rossosz gm. Łęczna

    Rossosz

    • 6 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu hali produkcyjno-biurowej o powierzchni 600 m² w Rossoszu, powiat łęczyński Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę produkcyjno-biurową o łącznej powierzchni 600 m²,...

  • Atrakcyjna działka 33,337 m2
    1 / 7
    Atrakcyjna działka 33,337 m2

    Wólka Kościeniewicka

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna 33,337 m2 o wymiarach 82m (36/6) x 593m, zalesiona (22-letni las). Drzewostan: ok. 70% sosna oraz olcha, dąb, brzoza, świerk i modrzew. Atuty: - bezpośredni dostęp d...

  • Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas
    1 / 16
    Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas

    Holeszów

    • 379 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio piękne siedlisko 62 ary, na Polesiu, gmina Hanna Nieruchomość obejmuje część siedliskową ze starym drewnianym domem, budynkami gospodarczymi (dawna obora, st...

  • Sprzedam budynek mieszkalny
    1 / 2
    Sprzedam budynek mieszkalny

    Ortel Książęcy Pierwszy

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek murowany otynkowany, w środku posadzki betonowe. Do urządzenia według swojego projektu. Przeznaczenie obecne jako mieszkalny. Cena do negocjacji.

  • Działki rolne Sosnówka, gm. Abramów
    1 / 5
    Działki rolne Sosnówka, gm. Abramów

    Sosnówka

    • 69 000 zł cena
    • 21 325 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! Na sprzedaż działka rolna składająca się z czterech numerów działek o łącznej powierzchni 2,1325 ha, położone w miejscowości Sosnówka, gm. Abramów Działka o powier...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Opole

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam Siedlisko Na sprzedaż zabudowana działka gruntu, położona we wsi Opole, gmina Podedwórze, powiat parczewski, woj. lubelskie. Powierzchnia: 3600m2 , kształt: prostokąt- rów...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Liszna

    • 80 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Liszna 21-515 Sławatycze pow. Biała Podlaska nr. działki 366/4. Bezpośredni zjazd z DW816. Wszystkie media łącznie z szybkim internetem w linii dzi...

  • Dom drewniany na wsi KJB
    1 / 9
    Dom drewniany na wsi KJB

    Liszna

    • 175 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POKÓJ I DOBRO. Budynek drewniany z bali 11 cm, podwaliny dębowe, do remontu Powierzchnia domu 89m2, ogrzewanie - piece kaflowe po remoncie przez zduna. Powierzchnia działki 2993m2...

  • Nowy dom na sprzedaż, Łomazy, dzialka 882m2
    1 / 12
    Nowy dom na sprzedaż, Łomazy, dzialka 882m2

    Łomazy

    • 359 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym | działka 882 m2 | Łomazy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu parterowego w stanie surowym zamkniętym...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Podedwórze

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż