• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Świnoujście

(21)
  • Ekskluzywny apartament z tarasem i balkonem z 2020

    Świnoujście

    • 1 599 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w nowoczesnym budynku z windą!Na powierzchnię 79,39 mkw. składa się:I poziom Strefa dzienna:-przestronny salon ze stref...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 820 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 3 020 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 49 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 43 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie w Międzyzdrojach.

    Międzyzdroje

    • 1 270 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 17 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie w Międzyzdrojach, o powierzchni 74,07 m2, które usytuowane jest na 1 pietrze czteropiętrowego apartamentowca z wind...

  • Wynajmę mieszkanie w Międzyzdrojach
    Wynajmę mieszkanie w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na parterze w domu w Międzyzdrojach. 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Brak parkingu. Koszt wynajmu - 3 000 zł plus opłaty za media wg zużycia.

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 645 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 54 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_11_120, balkon ( z okien widac morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończeni...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 120 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 47 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, 1 etap ODDANY DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: B_9_68, loggia: 32,29 m, balkon technologiczny: 8,02 m, [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwo...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 2 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_11_116, balkon [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARDZIE HOTELOWYM tj. bez aneksu kuchennego ] DODATKOWO - m-ce parkingo...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 010 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 44 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_9_75, loggia: 22,64 m, dwa balkony: 5,86 m + 5,34 m ( z okien widok na morze !!! ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARD...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 095 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 46 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_9_104, balkon 15,82 m, ( z okien widać morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wy...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 185 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 46 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_10_106, loggia: 18,81 m, dwa balkony 6,90 m + 6,32 m, ( z okien widać morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARDZIE HO...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 120 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 44 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_10_80, loggia: 23,06, dwa balkony: 6,43 m + 4,20 m ( z okien widok na morze !!! ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE D...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 53 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_11_83, balkon [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończenia lokalu przez dewelopera...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 130 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 46 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_11_85, balkon, ( z okien widok na morze !!! ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wy...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 200 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 52 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UZYTKOWANIA APARTAMENT: E_11_114, balkon ( z okien widać morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARDZIE HOTELOWYM tj. bez aneksu kuchennego ] D...