• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olsztyn +20 km
  • Laskówka Chorąska
  • Sieniawa Żarska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jezioro

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jezioro

    • 219 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Elbląg

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ciche, słoneczne, cieplutkie mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie świeżo po remoncie. nowe, nieużywane wyposażenie łazienki. Odmalowane, położone nowe panele podłogowe A5....

  • Mieszkanie 3 pokojowe w klatce 2 mieszkania wysoki Parter do odn...

    Elbląg

    • 175 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Posiadam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na parterze o łącznej pow 48,3m2 Znajduje się w spokojnej dzielnicy Kempa północna . Mieszkanie składa się ; na parterze z 2 pokoi du...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 519 849 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 60,18 m2 w Elblągu, ul. Grunwaldzka
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 60,18 m2 w Elblągu, ul. Grunw...

    Elbląg » ul. Grunwaldzka

    • 448 341 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 398 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 1 156 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 850 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 489 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 430 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 495 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 2 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 555 887 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Broniewskiego
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Broniewskiego

    Elbląg » ul. Dąbrowskiego

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Ślusarska
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Ślusarska

    Elbląg » ul. Ślusarska

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dwustronne / 3pokoje / Centrum / Balkon / Garaż
    Dwustronne / 3pokoje / Centrum / Balkon / Garaż

    Elbląg

    • 719 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie Elbląg

    Elbląg

    • 395 000 zł cena
    • 4 953 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie składa się z 3 pokoi wszystko wymienione elektryka okna ,łazienka robiona w tym roku blisko sklepy, szkoły , przedszkole , kościół , place zabaw , biedronka ,Kaufland. M...

  • MIESZKANIE W KAMIENICY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM
    MIESZKANIE W KAMIENICY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM

    Elbląg

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Świerkowa

    Elbląg » ul. Świerkowa

    • 360 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM Elbląg, ul. Świerkowa * Parter * 62 mkw * Trzypokojowe * Ogródek * Centralne ogrzewanie i ciepła w...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Jaśminowa

    Elbląg » ul. Jaśminowa

    • 357 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA; SŁONECZNE I NOWOCZESNE MIESZKANIE W KAMIENICY Elbląg, ul.Jaśminowa * Gotowe do wprowadzenia * 54 mkw ( 74 mkw przy podłodze ) * Salon z aneksem kuc...

  • Wynajmę mieszkanie w centrum Elblaga
    1 / 2
    Wynajmę mieszkanie w centrum Elblaga

    Elbląg

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie dla osób prywatnych, 3 pokoje, kuchnia, łazienka. O dodatkowe informacje proszę o kontakt bezpośredni.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Elblągu
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Elblągu

    Elbląg

    • 398 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie – ul. Browarna, Elbląg Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać od pierwszego dnia? Ta nieruchomość o...

  • EL Tower, trzy pokoje
    1 / 16
    EL Tower, trzy pokoje

    Elbląg

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z nowszych zasobów przy ulicy Mielczarskiego w inwestycji El Tower. Nieruchomość o powierzchni 61,59 m2 usytuowana na drugi...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • 3-pokojowe mieszkanie na wynajem!
    1 / 13
    3-pokojowe mieszkanie na wynajem!

    Elbląg

    • 3 100 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74m2, znajdujące się na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym. Do dyspozycji najemcy są dwa duże balkony...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Przy Bramie Targowej

    Elbląg » ul. Przy Bramie Targowej

    • 649 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE PREMIUM ul. Przy Bramie Targowej - KAMIENICA MYTYCHACzy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Elbląg

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Proponuje państwu sprzedaż bardzo atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Fromborskiej w Elblągu . MIESZKANIE ZAWIERA oddzielną kuchnią, WC i łazienką. Umiejscowione jest...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Pokorna

    Elbląg » ul. Pokorna

    • 349 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KLIMATYCZNE 3 POK. GOTOWE DO WEJŚCIA - wystarczy rozpakować walizki !!Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klien...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Żyrardowska

    Elbląg » ul. Żyrardowska

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia,- wysoki standard wykończeń,- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej,- bliskość terenów zi...