• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rejowiec
  • Krzywiec
  • Jędrzejów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jędrzejów

(5)
  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 532 292 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 546 125 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów, Jana III Sobieskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Jędrzejów, Jana III Sobieskiego

    Jędrzejów

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszc...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 532 205 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Apartament 67,59 m2 +Taras 198m2 *Unikatowa Oferta*Od Ręki
    1 / 12
    Apartament 67,59 m2 +Taras 198m2 *Unikatowa Oferta*Od Ręki

    Jędrzejów

    • 655 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna "od ręki " bez czekania na odbiory czy zakończenie budowy. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w najbardziej prestiżowej inwest...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Pińczów

    • 260 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnosciowe 48,5 m na parterze ,w centrum miasta,z podwórkiem ogrodzonym ,parking,domofon,piwnica duża,strych z suszarnia. Czesciowo umeblowane

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowiny

    • 480 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rewelacyjna lokalizacja , wszystko "pod ręką"

    Rejowiec » ul. Fabryczna

    • 385 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Rejowiec, ul. Fabryczna, 92m2Opis mieszkania: - deweloperskie (bez podatku PCC)- piętro: 4/4- powierzchnia mieszkania: 92 m² po podłodze (57m powierzchni użytkowej)- 3 pokoje- kuch...

  • Apartament z ogródkiem Pawęzów-Osiedle Pod Dębami

    Pawęzów

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkania z ogródkami na sprzedaż – Pawęzów – stan deweloperski Oferta na wyłączność tylko w Typer Nieruchomości.Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlok...

  • Apartament z ogródkiem Pawęzów-Osiedle Pod Dębami

    Pawęzów

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Cześć! Jestem nowym mieszkaniem z ogródkiem w Pawęzowie, gotowym na przyjęcie swojej nowej rodziny.Mieszkam w spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kom...

  • Mieszkanie Chmielnik
    1 / 11
    Mieszkanie Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,6...

  • Mieszkanie Pińczów, Sikorskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Pińczów, Sikorskiego

    Pińczów

    • 370 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Sikorskiego, w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie Nowiny ul. Białe Zagłębie

    Nowiny » ul. Białe Zagłębie

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO U NAS ***Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Nowinach, położone na 4. piętrze, z którego roztaczają się piękne widoki na okolicę. To idealna propozycja dla...