• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rejowiec
  • Krzywiec
  • Jędrzejów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Jędrzejów

(15)
  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 471 680 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie o...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 440 255 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 44,03 m², położone na III piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 351 096 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,92 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 319 768 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 993 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 367 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 348 192 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,59 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 434 960 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 424 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Apartament 2-Pokojowy 47m2*Nowa Inwestycja Centrum Osiedla*
    1 / 9
    Apartament 2-Pokojowy 47m2*Nowa Inwestycja Centrum Osiedla*

    Jędrzejów

    • 448 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z ogródkiem | 47,11 m² | Premium | Centrum os. Zachód Lokalizacja: Jędrzejów, ul. Dojazd 9 Inwestycja: Apartamenty Na Dojeździe Na sprzedaż nowoczesny apartament klasy...

  • Mieszkanie Jędrzejów Jędrzejów
    1 / 6
    Mieszkanie Jędrzejów Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 255 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe w Jędrzejowie Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję....

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 7
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 360 108 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą: salon...

  • Ostatni 2 Pokojowy Apartament+Balkon 8m2 REZERWACJA
    1 / 8
    Ostatni 2 Pokojowy Apartament+Balkon 8m2 REZERWACJA

    Jędrzejów

    • 299 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA ! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w najbardziej prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w Jędrzejowie – Zielone Tarasy nad Zalewem. To...

  • 2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe SPRZEDANE
    1 / 14
    2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe SPRZEDANE

    Jędrzejów

    • 315 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE Dzień dobry Posiadam na sprzedaż 3 apartamenty w Apartamentowcu Zielone Tarasy w stanie deweloperskim 1. o powierzchni 30,29 m2 zlokalizowane na III piętrze ( 2 pokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gacki

    • 214 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Małogoszcz

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PROPERCO SP. Z O.O. SP.K
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie gacki wynajme
    mieszkanie gacki wynajme

    Gacki

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    wynajme mieszkanie na osiedlu gacki 55 m 1000 tel [tel]

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Gacki

    • 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w miejscowości gacki 53m2 w gmina Pińczów lub sprzedam cena wynajmu 700 zl

  • Mieszkanie na osiedlu Gacki
    1 / 2
    Mieszkanie na osiedlu Gacki

    Działoszyce

    • 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na osiedlu Gacki przychodnia szkoła sklepy

  • Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle
    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle

    Gacki

    • 185 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle 53m2 po remoncie

  • Mieszkanie sprzedam
    Mieszkanie sprzedam

    Gacki

    • 215 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle 53m własne ogrzewanie cicha spokojna okolica przychodnia sklepy szkoła

  • Sprzedam mieszkanie

    Małogoszcz

    • 280 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam środkowe mieszkanie do remontu na drugim piętrze w Małogoszczu blok nr 3.

  • 1 / 4
    Mieszkanie poleca się na sprzedaż

    Małogoszcz

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie środkowe M4, na 2 strony bloku, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie po remoncie elektryki i hydrauliki, z balkonem i piwnicą.

  • Mieszkanie Włodzisław Włodzisław
    1 / 6
    Mieszkanie Włodzisław Włodzisław

    Wodzisław

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w miejscowosci Lubcza Idealne jako inwestycja i do zamieszkania w spokojnej zielnej okolic...

  • Mieszkanie Gałęzice gm. Piekoszów
    1 / 10
    Mieszkanie Gałęzice gm. Piekoszów

    Gałęzice

    • 286 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,23m2 (pow. wraz z piwnicami 57,47m2) zlokalizowane w kameralnym bloku w miejscowości Skałka, gm. Piekoszów, powiat kielecki. W skład...

  • Mieszkanie Gacki gm. Pińczów
    1 / 10
    Mieszkanie Gacki gm. Pińczów

    Gacki

    • 175 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 4...

  • Mieszkanie Małogoszcz, Osiedle
    Mieszkanie Małogoszcz, Osiedle

    Małogoszcz

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe m ieszkanie o powierzchni 46,2 m2, zlokalizowane przy ul. Osiedle w Małogoszczu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z la...

  • Mieszkanie w gackach
    Mieszkanie w gackach

    Gacki

    • 190 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub wynajme mieszkanie po remoncie w miejscowości Gacki-Osiedle 53m2 tel [tel]