• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Zawada

(1)
  • APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osó...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie+dz.bud.+dz.rolna za całość 290 tyś.zł.
    1 / 16
    mieszkanie+dz.bud.+dz.rolna za całość 290 tyś.zł.

    Parzyn

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadłość ogrodzona,doprowadzona woda,prąd, Budynek jest ocieplony do zamieszkania całorocznego od zaraz,( są meble i AGD.Razem z mieszkaniem do sprzedania jest działka budowlana...

  • Mieszkanie 2 pokojowe blisko parku
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe blisko parku

    Kościerzyna

    • 390 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękne mieszkanie w centrum Kościerzyny
    1 / 19
    Piękne mieszkanie w centrum Kościerzyny

    Kościerzyna

    • 500 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękne mieszkanie 2 pokojowe w Kościerzynie
    1 / 8
    Piękne mieszkanie 2 pokojowe w Kościerzynie

    Kościerzyna

    • 476 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czersk

    • 250 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z WYPOSAŻENIEM - KOŚCIERZYNA
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie z WYPOSAŻENIEM - KOŚCIERZYNA

    Kościerzyna

    • 365 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Po generalnym remoncie,  blisko centrum!
    Po generalnym remoncie, blisko centrum!

    Kościerzyna

    • 335 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kościerzyna 2 pokoje garaż gotowe do wprowadzenia
    Kościerzyna 2 pokoje garaż gotowe do wprowadzenia

    Kościerzyna

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grzybowo ul. Wąska

    Grzybowo » ul. Wąska

    • 579 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WELLE APARTMENTS to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To miejsce jest już gotowe i jest idealnym punktem do wypoczynku lub pracy. Budy...

  • Słoneczne mieszkanie Tuchola 39 m²

    Tuchola » ul. Kościuszki

    • 239 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie znajdujące się w centrum Tucholi, przy ulicy Kościuszki.Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m² znajduję się na czwartym pię...

  • Mieszkanie Tuchola ul. Kasztelańska

    Tuchola » ul. Kasztelańska

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    *** TYLKO U NAS !!! ***2 pokoje z garażem, ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami - Raciąż k. Tucholi!MIESZKANIE:Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. uż...

  • Mieszkanie Raciąż ul. Kasztelańska

    Raciąż » ul. Kasztelańska

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie Bezczynszowe

    Miradowo

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie bezczynszowe w bloku powierzchnia 50 metròw składa się z pokoju z aneksem kuchennym kotłownia spiżarka łazienka korytarz pokój wiatrołap i duża piwnica możliw...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 z balkonem i piwnicą
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 z balkonem i piwnicą

    Starogard Gdański

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, w atrakcyjnej lokalizacji na o...

  • Cekcyn | 73 m² | po remoncie | ogród | bez czynszu

    Cekcyn » ul. Graniczna

    • 349 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania po remoncie, z ogrodem i pełną niezależnością? Przedmiotem oferty jest przestronny lokal mieszkalny położony w miejscowości Cekcyn, przy ul. Granicznej. To ideal...

  • Mieszkanie Kościerzyna ul. Stanisława Moniuszki

    Kościerzyna » ul. Moniuszki

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w eleganckim budynku z 2015 roku, wybudowanym przez renomowanego dewelopera Repiński. Lokal znajduje się...

  • Słoneczne Mieszkanie 48m² Tuchola

    Tuchola » ul. Warszawska

    • 239 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Tuchola – przy ul. Warszawskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie dostęp do peł...