• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karpacz +20 km
  • Bełżyce +20 km
  • Przeźmierowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Szklarska Poręba

(14)
  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 462 692 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.2, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 441 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.5, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • Mieszkanie Szklarska poręba, ul. Muzealna

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 518 058 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 4, lokal nr 4.1.1, taras: 28,66 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 449 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.4, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 473 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.5, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 446 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.4, taras: 8,92 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • Stylowy apartament Szklarska Poręba!
    1 / 15
    Stylowy apartament Szklarska Poręba!

    Szklarska Poręba

    • 629 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu...

  • Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa
    1 / 7
    Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa

    Szklarska Poręba

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Dwupokojowy apartament 35,55 m2 położony na 2 piętrze nowego apartamentowca (2021) przy ul. Waryńskiego 1A w Szklarskiej Porębie. Tuż przy szlaka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi
    1 / 15
    Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi

    Szklarska Poręba

    • 574 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołł...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Południowy apartament z tarasem 26 mkw.
    1 / 10
    Południowy apartament z tarasem 26 mkw.

    Szklarska Poręba

    • 434 281 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 640 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 357 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w Cieplicach do remontu

    Jelenia Góra

    • 223 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy mają przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w willowej dzielnicy miasta Jeleniej Góry - Cieplice o powierzchni 49,20 m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 161 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 500 106 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra » Cieplice Śląskie-Zdrój

    • 479 727 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 2 299 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 540 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 366 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 370 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 295 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 385 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 699 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 319 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnówka

    • 594 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 828 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 487 990 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 261 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 315 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 414 046 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 41,95 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,09 m2 -...

  • Apartament z garażem w Karpaczu

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 525 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem, idealny dla 2–4 osób.Mieszkanie jest bardzo zadbane, w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Cies...

  • Apartament inwestycyjny 42 m² | Karpacz | garaż |

    Karpacz » ul. Prusa

    • 462 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 42,27 m²....

  • Apartament inwestycyjny Karpacz | Prusa | parking

    Karpacz » ul. Prusa

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na spokojnym i cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma po...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 747 225 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa propozycja inwestycyjna w miejscowości Ścięgny, tuż obok Karpacz - w spokojnej, kameralnej części regionu, z bezpośrednim widokiem na majestatyczną Śnieżka. To lokalizac...

  • Przestronny apartament w centrum JG
    1 / 10
    Przestronny apartament w centrum JG

    Jelenia Góra

    • 2 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    STYLOWY APARTAMENT W CENTRUM JEL. GÓRY. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mie...

  • Mieszkanie Jelenia Góra ul. Różyckiego

    Jelenia Góra » ul. Różyckiego

    • 358 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4pitrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Okna PVC, wymienio...

  • Przestronne M-2 do remontu
    1 / 12
    Przestronne M-2 do remontu

    Jelenia Góra

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum o pow użytkowej 53,40 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w kamienicy ki...

  • Mieszkanie M2 Zabobrze 1
    1 / 8
    Mieszkanie M2 Zabobrze 1

    Jelenia Góra

    • 305 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Zabobrze 1. Gotowe do zamieszkania. Bezpośrednio - Pełna własność. Miesz...

  • Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.
    Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.

    Sosnówka

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność...