• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

(21)
  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    sprzedam mieszkanie na osiedlu Slonecznym w bloku numer 2 na czwartym pietrze w bloku czteropietrowym mieszkanie umeblowane za wyjatkiem pralki w kuchni znajduje sie kuche...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Starachowice

    • 240 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2 duże pokoje, pierwsze piętro
    2 duże pokoje, pierwsze piętro

    Starachowice

    • 340 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Starachowice ul. Na Szlakowisku

    Starachowice » ul. Na Szlakowisku

    • 269 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m, parter widok na Góry Świętokrzyskie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na parterze w spokojnym i zadbanym budynku. Lo...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Opatów

    • 1 950 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 57 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Starachowice

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow.40m2 na Osiedlu Łazy w Starachowicach.Wejście przez ganek.Do dyspozycji duży taras o pow.50m2.Okolica cicha, spokojna, dużo zieleni....

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Starachowice

    • 306 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w centrum miasta. Wysoki parter. Ekspozycja północ-południe. Mieszkanie własnosciowe z księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: 1...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem

    Starachowice

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o pow. 48,06 mkw na drugim piętrze w bloku 4 kondygnacyjnym na piętrze II, 2 pokoje z kuchnią, osobna łazienka i ubikacja, duży balkon,panele, okna plastikowe. Widok na...