• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Mrozy

(1)
  • Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8
    1 / 2
    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8

    Mrozy

    • 999 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Spokojnej 8, w spokojnej, zielonej części Mrozów, w powiecie mińskim. Projekt obejmuje zaledwie czt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 407 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 399 987 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 2 -pokojowe mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Sosnkowskiego
    1 / 9
    2 -pokojowe mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Sosnkowskiego

    Mińsk Mazowiecki

    • 520 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,2m2, po generalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Usytuowane na I piętrze w bloku zlokalizowanym w Mińsku...

  • Mińsk Mazowiecki, ul. 1-go PLM Warszawa, 58,6m2, II piętro
    1 / 8
    Mińsk Mazowiecki, ul. 1-go PLM Warszawa, 58,6m2, II piętro

    Mińsk Mazowiecki

    • 575 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu – Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. 1 PLM War...

  • Mieszkanie 40 m2 - parter Mińsk Mazowiecki
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m2 - parter Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 400 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Układ pomieszczeń: - 2 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka z wanną - korytarz - piwnica Atuty: - lokalizacja w C...

  • Mieszkanie/Lokal | centrum | 30m2 | 1piętro

    Mińsk Mazowiecki » ul. Dźwigowa

    • 330 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż – lokal inwestycyjny z możliwością zamieszkania | Centrum Mińska Mazowieckiego | 30,08 m²Na sprzedaż lokal usługowy o...

  • wynajmę mieszkanie 60m2 - bezczynszowe
    1 / 11
    wynajmę mieszkanie 60m2 - bezczynszowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w budynku wolnostojącym o powierzchni 60 m², podwórko z ogródkiem, położone w centrum Mińska Maz. W skład mieszkania wchodzą: - dwa...

  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika
    1 / 3
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika

    Mińsk Mazowiecki

    • 390 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na parterze. Powierzchnia 38m2. Wewnątrz kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazie...

  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki 57m2 + piwnica +strych
    1 / 6
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki 57m2 + piwnica +strych

    Mińsk Mazowiecki

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom dziękuję Mieszkanie 57 m² + duże pomieszczenia dodatkowe Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 1. piętrze w budynku przy...

  • Mińsk Maz, ul. Jana Pawła II, 51 m2, 2 pokoje, 8824zł/m2
    1 / 4
    Mińsk Maz, ul. Jana Pawła II, 51 m2, 2 pokoje, 8824zł/m2

    Mińsk Mazowiecki

    • 468 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta w sercu miasta! Tylko 8824 zł/m² – nie przegap tej okazji! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze zadbanego blok...

  • Mieszkanie w ścisłym centrum -Mińsk Mazowiecki
    1 / 5
    Mieszkanie w ścisłym centrum -Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 315 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum : 10...