• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
  • Piastów +20 km
  • Zamłynie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kruszwica

(5)
  • Mieszkanie w Kobylnikach 93 m z działką 924m
    1 / 7
    Mieszkanie w Kobylnikach 93 m z działką 924m

    Kruszwica

    • 159 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 1 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 70m Kruszwica z wyposażeniem
    1 / 9
    Mieszkanie 70m Kruszwica z wyposażeniem

    Kruszwica

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe w centrum. Ogrzewanie centralne
    1 / 7
    Dwupokojowe w centrum. Ogrzewanie centralne

    Kruszwica

    • 158 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • TANIO dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy Oś. Robotnicze
    TANIO dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy Oś. Robotnicze

    Kruszwica

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na Oś. Robotniczym w Kruszwicy (pokój, kuchnia, łazienka z WC, korytarz). Spokojna okolica, łatwy dojazd, blisko do sklepów i marketów. Lokal znajduje się na par...

  • Mieszkanie w Kruszwicy

    Kruszwica

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WITAM,SPRZEDAM DWUPOKOJOWE,DWUSTRONNE MIESZKANIE Z BALKONEM USYTUOWANE NA PARTERZE W KRUSZWICY NA ULICY KRASZEWSKIEGO.ZARÓWNO LOKALIZACJA JAK I NISKIE PIĘTRO SPRAWIAJĄ,ŻE JEST IDEA...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia
    1 / 9
    Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia

    Sikorowo

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław
    1 / 12
    Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław

    Inowrocław

    • 198 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy państwu na sprzedaż okazałe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok.49m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie dwustronne, bardzo c...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 276 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok.48m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku na os. Toruńskim. Na dzień dzisiejszy mieszka...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 155 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu w Pakości. Lokal składa się z dwóch pokoi, w...

  • Inowrocław mieszkanie do wykończenia
    Inowrocław mieszkanie do wykończenia

    Inowrocław

    • 186 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 50 m w Inowrocławiu na 1 piętrze dwa pokoje kuchnia łazienka. Mieszkanie w trakcie remontu. Nowe instalacje . Mieszkanie bezczynszowe

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Dobre

    • 130 000 zł cena
    • 4 504 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow.45.04m2 usytuowane na parterze w kamienicy 1 piętrowej w miejscowości Dobre powiat radziejowski. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchni...

  • Sprzedaż mieszkania golejewo
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkania golejewo

    Golejewo

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam posiada mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 37m golejewo kujawsko-pomorskie

  • Rąbin | 2 pokoje, garderoba | 53,85 m² w bloku z 2009 roku

    Inowrocław

    • 345 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na II. piętrze w bloku na Osiedlu Toruńskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Okna PCV. Niski czyn...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 8
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 215 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu Solanki, os. Nowe w INOWROCŁAWIU. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,44 m, położone na I piętrze w spokojnej okolicy dzielnicy Solanki w INOWR...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 265 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż okazałe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok.49m2 usytuowane na III piętrze w budynku z windą na os. Rąbin Mieszkanie dwustronne, jasne, skł...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 197 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie z widokiem na piękną panoramę miasta o powierzchni 32,30m2 usytuowane na IX piętrze w bloku z windą na os. Rąbin. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie o powierzchni ok.32m2 w centrum Inowrocławia w odnowionej dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z W...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 328 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni ok.40m2 w nowym bloku w Inowrocławiu. Do mieszkania możliwość dokupienia miejsca post...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 255 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.39m2 usytuowane na atrakcyjnym II piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie jednostronne, słoneczne,bardzo ciep...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum. Mieszkanie składa się z salonu z anek...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 199 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.41m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe, jednostronne, składa się z dwóc...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 239 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 35,96 m2 usytuowane na parterze w bloku na os. Piastowskim. Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchen...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. ok.39 m2 w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji na os. Rąbin. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, sam...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie jednost...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 179 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 27m2. usytuowane na PIERWSZYM piętrze w budynku z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z sa...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 108 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.28m2 usytuowane na II piętrze w budynku z cegły na os. Piastowskim. Mieszkanie do własnej aranżacji, składa się z po...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 36,60 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku na os. Nowym. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jeden...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni ok.36m2 usytuowane na III piętrze w bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z balkonem, jasnej kuchni z...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 288 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim o podwyższonym standardzie o powierzchni od 40m2 w nowym bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Wysoki standard w...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedażą interesujące, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok.48m2 usytuowane na III piętrze w bloku z cegły na os. Nowym. Mieszkanie przestronne o rozk...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni ok. 34,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo wybudowanym bloku blisko centrum INOWROCŁAWIA. Lokal składa się z...