• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Głogów

(24)
  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 360 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 380 032 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m² usytuowane na 3 piętrze  w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m² składa...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 13
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 140 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta sprzedaży mieszkania - Serby, ul. Główna Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m², położon...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 361 380 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Polkowice ul. Krokusowa

    Polkowice » ul. Krokusowa

    • 249 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m² - Polkowice Dolne, przy parku - do remontuNa sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m², położone w malowniczej...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach.Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - be...

  • Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta
    1 / 11
    Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta

    Wilków

    • 110 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWA CENA *** OKAZJA INWESTYCYJNA!!! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 p...

  • Sprzedam lub zamienię Piękne mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienię Piękne mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 310 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Ratowników - 3pietro z winda. Klatka świeżo po remoncie odnowiona. Do mieszkania przynależy komórka między 1 a 2 piętrem. Mieszkan...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze. Bardzo ustawie oba pokoje. Z kuchni i sypialni widać piękne wschody słońca. Z drugiego pokoju podziwiamy bajkowe zachody słońca. Balkon...

  • 2-pok mieszkanie sprzedam

    Polkowice

    • 268 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne 2-pok. mieszkanie na 3.piętrze w bloku. Cicha okolica ul.11 lutego. Mili sąsiedzi. Widok z sypialni na wschody słońca. Z drugiego pokoju - na zachody. Balkon jest oszklony, w...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. 3 Maja

    Polkowice » ul. Maja

    • 282 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie możl...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków, 3 Maja
    Mieszkanie Polkowice Gwarków, 3 Maja

    Polkowice

    • 273 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach.  Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie moż...

  • Mieszkanie Polkowice Centrum ul. Głogowska

    Polkowice » ul. Głogowska

    • 360 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, przytulne mieszkanie na parterze 4-piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Głogowskiej w Polkowicach, w ścisłym centrum miasta. Na 49,15m2 skład...

  • Mieszkanie Polkowice Hubala ul. Mjr. Hubala

    Polkowice » ul. Hubala

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze 4-piętrowego budynku o pow. 44m2 . Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, po gruntownym remoncie, rolety w oknach, klimat...

  • Mieszkanie Polkowice Polkowice Dolne ul. Żarska

    Polkowice » ul. Żarska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, BEZCZYNSZOWE Mieszkanie na Parterze w nowym budownictwie! KAWALERKA w nowej CENIE... Dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Lokalizacja: ul. Żarska, PolkowicePowier...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Skrzetuskiego

    Polkowice » ul. Skrzetuskiego

    • 205 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,2 m², położone na 2 piętrze przy ul. Skrzetuskiego w Polkowicach. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komforto...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Sztygarska

    Polkowice » ul. Sztygarska

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65m2 położone na III piętrze 4-piętrowego bloku mieszkalnego. Rozkładowe, z ekspozycją na wschód i zachó...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m² zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną własność z c...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 221 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro
    1 / 8
    Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro

    Polkowice

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic – przy ul. 3 Maja. *** Lokal do remontu *** Cena do negocjacji *** Pierwsze zdjęcie w ogłos...

  • Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m², położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach. Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - b...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż prywatna mieszkanie oddaję odrazu po podpisaniu aktu. Mieszkanie puste bez zbędnych rzeczy co umożliwia natychmiastową aranżację i remont według własnych potrzeb. Zaprasza...