• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wyryki-Adampol

(1)
  • Sprzedam las mieszany Wyryki woj. Lubelskie
    1 / 5
    Sprzedam las mieszany Wyryki woj. Lubelskie

    Wyryki-Adampol

    • 55 000 zł cena
    • 21 300 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam las położony w miejscowości Wyryki Powiat Włodawski woj. Lubelskie. Las składa się z 5 działek o łącznej powierzchni 2.13ha. Jest to las mieszany w większości liścia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Okuninka ul.

    Okuninka

    • 420 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękne nowoczesny dom nad Jeziorem Białym . Piękne położenie w odległości 100 metrów od plaży.Dom o powierzchni 40 m2.Pięknie wykończony z najwyższej klasy materiałów.W ofercie pos...

  • Mieszkanie Okuninka ul.

    Okuninka

    • 179 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Apartamenty nad Jeziorem Białym w odległości 20 metrów od plaży.Położone w turystycznej miejscowości Okuninka w woj. lubelskim.3 Apartamenty -cena za 1 Apartament 179 tys. 2 Aparta...

  • Działka,Wytyczno,Jezioro Wytyckie 45 arów budowlana

    Wytyczno

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Wytyczno, Jezioro Wytyckie 45 arów, budowlanaDziałka:- powierzchnia: 45ar- wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość- kształt: prostokąt- ukształtowanie: płaska- działka pr...

  • Działka rolna Stawki, pow. 3703 m2
    1 / 15
    Działka rolna Stawki, pow. 3703 m2

    Stawki

    • 120 000 zł cena
    • 3 703 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną nr 665/1 znajdującą się w pobliżu drogi DK816, w malowniczej miejscowości Stawki, gmina Włodawa, województwo lubelskie, obręb 0010. Miejscowość Staw...

  • Działka rolna, 1,50 ha, gm. Stary Brus, Zamołodycze
    Działka rolna, 1,50 ha, gm. Stary Brus, Zamołodycze

    Zamołodycze

    • 37 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w województwie lubelskim, powiat włodawski, gmina Stary Brus, obręb Zamołodycze. Nr działki 168. Powierzchnia działki: 1,5 ha. Tel. [tel]

  • Działka rolna, 3 ha, gm. Podedwórze, Bojary
    1 / 2
    Działka rolna, 3 ha, gm. Podedwórze, Bojary

    Bojary

    • 79 000 zł cena
    • 31 056 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w województwie lubelskim, w powiecie parczewskim, w gminie Podedwórze, obręb Bojary. Powierzchnia działki: 3,1056 ha. W MPZP oznaczona jako RZ - łąki i pastwiska....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach

    Mosty

    • 30 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach gm. Podedwórze Numer działki 162 [url]

  • Dzialka blisko wody Biale
    1 / 7
    Dzialka blisko wody Biale

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam.Mam do sprzedania działkę na jeziorem Białym w Okunince.Dzialka kwadratowa o wym 25m na 20 m.,ogrodzona,wprowadzone media woda,prąd,kanalizacja.dojazd do działki droga utward...

  • MIESZKANIE DWIE KAWALERKI WŁODAWA
    1 / 14
    MIESZKANIE DWIE KAWALERKI WŁODAWA

    Włodawa

    • 298 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pasywny przychód .Sprzedam Mieszkanie w samym centrum miasta na ul. Czerwonego Krzyża 20 we WŁODAWIE . LUBELSKIE . Blisko do Jeziora Białego . Mieszkanie o powierzchni 50 m2 Podz...

  • **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**
    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**

    Suszno

    • 100 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1004 m², położona w miejscowości Suszno w powiecie...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa
    Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa

    Suszno

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 14 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m² (14 arów), położoną w gminie Włodaw...

  • Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas
    1 / 16
    Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas

    Holeszów

    • 379 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio piękne siedlisko 62 ary, na Polesiu, gmina Hanna Nieruchomość obejmuje część siedliskową ze starym drewnianym domem, budynkami gospodarczymi (dawna obora, st...

  • Działki 0,63 ha budowlano-rolne w Ignacowie
    1 / 4
    Działki 0,63 ha budowlano-rolne w Ignacowie

    Ignaców

    • 264 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż dwie działki budowlano- rolne: 444/2 i 444/3 o łącznej powierzchni 0,63 ha (każda po ok. 0,30 ha) w Ignacowie. Możliwość zakupu pojedyńczej działki za cenę 135 000 z...

  • sprzedam
    1 / 2
    sprzedam

    Włodawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z budynkiem gospodarczym na działce 1100m2 . W 2021 r .zmieniono ocieplenie stropodachu i dach , pomalowano zewnętrzne ściany.

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Opole

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam Siedlisko Na sprzedaż zabudowana działka gruntu, położona we wsi Opole, gmina Podedwórze, powiat parczewski, woj. lubelskie. Powierzchnia: 3600m2 , kształt: prostokąt- rów...

  • Dzialka blisko jeziora Okuninka
    1 / 7
    Dzialka blisko jeziora Okuninka

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka ogrodzona w miejscowości Okuninka z dojazdem i udziale w drodze o powierzchni 502 m kw 25m na 20 m.swietna lokalizacja. 150 m od wody ,wprowadzona kanalizacja...

  • Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne, siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne, siedlisko

    Stawki

    • 300 000 zł cena
    • 36 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne w m. Stawki gmina Potok Wielki. Gospodarstwo składa się z kilku działek z których największa ma około 2,35 ha i na niej znajdują się zabudowani...

  • Siedlisko, Stajnia dla k Gospodarstwo Dom Szybka Sprzedaż !!
    1 / 16
    Siedlisko, Stajnia dla k Gospodarstwo Dom Szybka Sprzedaż !!

    Kaplonosy

    • 298 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z budynkami gospodarczymi i Stajnia dla koni .Dom do zamieszkania całoroczny parter kuchnia umeblowana ,sypialnia pokój dzienny korytarz łazienka kotłownia do rozbudowy podd...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Włodawa

    • 290 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52m2, 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ulicy Suchawskiej.

  • Grunty
    Grunty

    Dominiczyn

    • 110 000 zł cena
    • 24 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna znajdująca się blisko drogi krajowej 82 oddalonej ok 500 m , nr działki 83/5 w miejscowości Dominiczyn, przynależąca pod gminę Urszulin.

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Orchówek

    • 140 zł cena
    • 4 172 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 41,72 ara, nr. działki 218/6 .Działka ma możliwość podzielenia na 2 odrębne o rozmiarach 20 i 18 m2. Połozona na terenie gminy Włodawa w miejscowośc...

  • Sprzedam działkę w m. Lipówka
    1 / 5
    Sprzedam działkę w m. Lipówka

    Lipówka

    • 32 000 zł cena
    • 31 163 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodziną/ rekreacyjną w spokojnej, cichej okolicy. Blisko las, niedaleko od jez. Białego w Okunince. Nr ewidencyjny działki 102....

  • Polana w lesie dla myśliwego
    Polana w lesie dla myśliwego

    Żdżarka

    • 7 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polana w kształcie trójkąta w lesie . Wymiary 74,1m x 66,9m x 69,3m x. Na terenie polany znajduje się ambona myśliwska. Idealna dla ludzi , którzy rozumieją darz bór. Atrakcyjna c...

  • Wytyczno, działka rekreacyjna NIŻSZA CENA
    1 / 12
    Wytyczno, działka rekreacyjna NIŻSZA CENA

    Wytyczno

    • 299 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym miejscu na weekendowe ucieczki od miejskiego zgiełku? Domek letniskowy w sercu natury to idealna propozycja dla Ciebie! Ten urokliwy, przytulny domek letniskowy...

  • Włodawa. Kamienica w Centrum!!!

    Włodawa » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 975 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim.Kamienica:- pow. 250 m2Dostępne media:- prąd- woda (wodociąg miejski- gaz - kanalizacja:- CO m...

  • Sprzedam mieszkanie w Różance
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie w Różance

    Różanka

    • 220 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w pięknym, malowniczym miejscu z nutką wspaniałej historii. Mieszkanie 54m2, dwa pokoje (z możliwością przerobienia na 3), kuchnia łazienka, balkon po remoncie....

  • Włodawa. Kamienica w Centrum!!!

    Włodawa » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 975 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprzedam Apartament nad Jeziorem Białym
    Sprzedam Apartament nad Jeziorem Białym

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Apartament w segmencie nad Jeziorem Białym ul. Żeglarska 20 o pow. 24m, dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka, ubikacja, taras, apartament w pełni wyposażony, um...

  • Działka budowlwna
    Działka budowlwna

    Suchawa

    • 920 000 zł cena
    • 9 136 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w obrębie Suchawa, gm. Wyryki, nr ewid.171 przy szosie asfaltowej z jednej strony, z drugiej opiera się na starorzeczu rzeki Włodawki, można wykopać duży staw. Obo...