• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Nowy Sącz

(12)
  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA! OKAZJA! Nowa oferta wynajmu mieszkania własnościowego w nowoczesnym budownictwie z miejscem postojom w garażu podziemnym. Mieszkanie o po...

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Jesteś licealistą lub studentem – mam wolne pokoje do wynajęcia właśnie dla Ciebie w domu w całości przeznaczonym do wynajmu dla młodzieży. Znajduje się on na osiedlu Kochanowskieg...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Invest Home prezentuje bardzo komfortowe wygodne mieszkanie przy ul. Starowiejskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu domów wielorodzinnych na terenie...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiam Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone na 8 piętrzę przy ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Mieszkanie pełna własność ulokowane jest w...

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

• OKAZJA!!!! Przestronne mieszkanie z balkonem oraz piwnicą M. Rej...

    Nowy Sącz

    • 490 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,68m², położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. M. Reja w Nowym Sączu. Forma własności: spółdzielc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowy Sącz » Gorzków

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż 50 m2 ul. 5-tej Kresowej Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 379 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. 5-tej Kresowej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na parterze w bloku o powierzchni...

  • Sprzedam mieszkanie Barska Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 419 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Barskiej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na pierwszym piętrze w bloku o powierzchni 56m2. To idealne miejsce...

  • Przytulne mieszkanie na wynajem w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowanie na osiedlu Szujskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie położone na 1 piętrze o powierzchni 43m2. Idealnie na...

  • Bezczynszowe mieszkanie na wynajem w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem przy ul. Szurmiaka w Nowym Sączu. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30m2 na parterze. Do posesji przynależy; ogród, parking z bramą...