dom na sprzedaż
10 mar 2025

Sprzedaż nowy dom wolnost. 220 m2. Opole Grudzice

woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 10 marzec 2025 20:30
1 200 000 zł 220 m2
1 200 000 zł 220 m2 5 455 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 220 m2
Cena za metr 5 455 zł/m2
ID oferty K37041281

Opis

SPRZEDAŻ dom - nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.220 m2. - Opole - Grudzice.
Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 2007/, wygodny i funkcjonalny 2 piętrowy dom mieszkalny, wolnostojący, o pow. mieszkalnej ok. 220 m2. z podpiwniczeniem użytkowym o pow. ok. 100 m2. W bryle budynku wbudowany garaż dwu-stanowiskowy o pow. ok. 50 m2 .
Budynek o reprezentacyjnej bryle usytuowany jest przy spokojnej ulicy na ogrodzonej działce o pow. 516 m2.
Funkcja :
- Parter - hol, przestronny i słoneczny salon, pokój gościnny, kuchnia, łazienka, komunikacja,
- I piętro - 3 sypialnie, garderoba, łazienka.
- piwnica - letnia kuchnia, łazienka z wc, 2 pomieszczenia gospodarcze /pralnia, suszarnia/ , garaż 2-stanowiskowy o pow. ok. 50 m2.,
Budynek wybudowano z ceramiki, ściany zewnętrzne ocieplone, dach ocieplony od wewnątrz kryty dachówką cementową, stolarka PCV, ściany wewnątrz w gładziach, posadzka w salonie - kafle , sypialnie - podłogi z deski barlineckiej. W kuchni ogrzewanie podłogowe. Łazienki w glazurze wyposażone w wannę , natrysk, bidet, umywalkę, wc.

Media : prąd, kanalizacja, ciepła woda i ogrzewanie z dwufunkcyjnego pieca gazowego / gaz miejski .
W wyposażeniu domu pozostają meble kuchenne w zabudowie oraz sprzęt AGD, liczne szafy w zabudowie , pozostałe umeblowanie - do uzgodnienia.
Dom położony jest na elegancko ogrodzonej i zagospodarowanej działce, ciągi piesze oraz wjazd do garażu wybrukowane .
Atrakcyjna lokalizacja - całkiem nowa, spokojna dzielnica w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej, dzielnica dobrze skomunikowana z centrum Opola. Komunikacja miejska.