działka na sprzedaż
5 wrz 2024

Sprzedam budynki (1500 m2) po byłej gorzelni na działce 0,7 ha - Wicewo

woj. Zachodniopomorskie pow. białogardzki gm. białogardzki
Odświeżone 1 rok temu, Czwartek, 5 wrzesień 2024 13:08
350 000 zł 6 927 m2
350 000 zł 6 927 m2 51 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 6 927 m2
Cena za metr 51 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K21658384

Opis

Sprzedam budynki byłej gorzelni (brak urządzeń) na dużej działce nr 235/30 (obręb Osówko) gdzie można zainstalować kompletne urządzenia gorzelnicze i rozpocząć produkcję spirytusu. Można też zainstalować browar lub inną działalność na tej przemysłowej działce. Na działce znajduje się prąd, woda i kanalizacja. Działka
przylega do ulicy. Działka nie ma uchwalonego MPZP (obowiązują warunki zabudowy na wniosek zainteresowanego). Działka jak i budynki są wyłączną własnością.

Powierzchnia całkowita budynków.: 1500 m²
Powierzchnia działki: 6927 m2
Orientacyjny rok budowy: 1935

Działkę można odnaleźć na portalu tychowo.e-mapa.net wklejając w pole "Szukaj..." numer działki lub numer identyfikacyjny: 320104_5.0057.235/30

Kontakt z właścicielem: Eugeniusz Pokaż numer telefonu
  • Data aktualizacji: 2024-09-05
  • ID ogłoszenia: K21658384
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Tychowo, cena: od 297 500 do 402 500 zł, powierzchnia: od 5888 do 7967 m2
E
Eugeniusz osoba prywatna · 7 ogłoszeń
Zadzwoń

Eugeniusz osoba prywatna

Tel: 508... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika