mieszkanie na sprzedaż
21 lip 2022

SPRZDAM LUB ZAMIENIĘ MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE W ATRAKCYJNYM MIEJCU,USTKA

woj. Pomorskie pow. słupski gm. słupski
Odświeżone 3 lata temu, Czwartek, 21 lipiec 2022 22:54
1 200 000 zł 9 386 m2
1 200 000 zł 9 386 m2 128 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 9 386 m2
Cena za metr 128 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K19201330

Opis

Oferuję do sprzedaży lub zamiany, mieszkanie w wyjątkowym i atrakcyjnym miejscu w Ustce Położone na starówce przy porcie, do plaży 150m do bulwaru portowego 50m
Mieszkanie własność prywatna, z księgą wieczystą znajduje się w pięknej wyremontowanej 111-to letniej kamienicy z przyległymi terenami, od ul Marynarki Polskiej - do prowadzenia nieuciążliwej sezonowej działalności handlowej i ul Pomorskiej - z przynależnym miejscem parkingowym monitorowanym.
Mieszkanie na pierwszym piętrze do dowolnej adaptacji. Lokal może być przeznaczony do celów prywatnych ,jak i inwestycyjnych na wynajem ,biuro, gabinet itp.
Pow. 93,86m2 w tym piwnica i pomieszczenie gospodarcze. Indywidualne ogrzewanie centralne gazowe, bardzo ekonomiczne, dwa WC, w łazience kabina prysznicowa z masarzem wodnym ,umeblowane z wyposażeniem. CENA 1 200 000 Bez pośredników
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 9386 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Ustka
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2022-07-21
  • Data aktualizacji: 2022-07-31
  • ID ogłoszenia: K19201330
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Ustka, cena: od 1 020 000 do 1 380 000 zł, powierzchnia: od 7979 do 10794 m2
W
WIESŁAW osoba prywatna
Zadzwoń

WIESŁAW osoba prywatna

Tel: 504... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość
Zadzwoń