• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Siedliska Pierwsze

(1)
  • Siedlisko na wsi 35 km od Lublina.

    Siedliska Pierwsze

    • 155 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **** Siedlisko z szybkim i dobrym dojazdem S17(17) do/z Lublina.SIEDLISKA PIERWSZE gm. Fajsławice - polecam do zakupu siedlisko położone na działc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Częstoborowice ul.

    Częstoborowice

    • 430 000 zł cena
    • 46 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż staw hodowlany o powierzchni 4,62 ha lustra wody w miejscowości Częstoborowice, gm. Rybczewice,  woj. lubelskie.Operat wodno- prawny ważny do 2030 roku.W tym roku profe...

  • Działka Częstoborowice ul.

    Częstoborowice

    • 220 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż staw hodowlany o powierzchni 2,5 ha lustra wody w miejscowości Częstoborowice, gm. Rybczewice, woj. lubelskie.Operat wodno- prawny ważny do 2030 roku.W tym roku profesj...

  • Dom Siedliska Drugie ul.

    Siedliska Drugie

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Siedliska Drugie, gm. Fajsławice. Posesja składa się dwóch działek o łącznej powierzchni 91ar. Obie...

  • Gm. Rybczewice - Częstoborowice -siedlisko - 20ar

    Częstoborowice

    • 100 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Częstoborowice - przytulne siedlisko, drewniany domek - działka 2000m2.Częstoborowice wieś w Polsce, położona w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, w gminie Rybczewice.N...

  • Budynek usługowo-handlowy, Trawniki centrum

    Trawniki

    • 1 290 000 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowo-handlowy. Trawniki.Rok budowy - 2014-2015Wymiary budynku:szerokość - 16 mdługość (głębokość) - 21 mParter:- sala sprzedaży - 199 m2- magazyn - 17 m2- komora chłodn...

  • Dom z bali z działka 1800m2
    1 / 11
    Dom z bali z działka 1800m2

    Gardzienice Drugie

    • 185 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w malowniczym położeniu W przepięknej miejscowości Gardzienice z pięknym widokiem na łąki o powierzchni 1800 m2 z drewnianym domem z balii o powierzchni uż...

  • Syndyk sprzeda niezbudowaną działkę rolną

    Gardzienice Pierwsze

    • 13 716 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Mariusza Miciuły ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości: 1/ udział 1/6 w nieruchomości gruntowej będącej przedmiotem prawa własności, położonej w mi...

  • Syndyk sprzeda udział w zabudowanej działce

    Gardzienice Pierwsze

    • 17 365 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka siedliskowa Łopiennik Górny, Łopiennik Górny
    1 / 11
    Działka siedliskowa Łopiennik Górny, Łopiennik Górny

    Łopiennik Nadrzeczny

    • 330 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Łopiennik Podleśny , działka siedliskowa zabudowana 7918 m2, sprzedaż OFERTA BEZ PROWIZJI - Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Nieruchomości Lublin nie zapłacisz prowizji i...

  • Działka rolna - Trawniki Kolonia, pow. świdnicki, lubelskie
    1 / 10
    Działka rolna - Trawniki Kolonia, pow. świdnicki, lubelskie

    Trawniki

    • 35 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Link do widoku na Geoportalu: [url] Działka (grunty orne) nr 787/3 - Trawniki Kolonia, obręb 11, gmina Trawniki, powiat świdnicki, woj. lubelskie. Obecnie działka jest zadrzewiona...

  • Atrakcyjny dom wolnostojący, blisko rzeka, las.

    Oleśniki

    • 580 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA OFERTYREZERWACJA OFERTYREZERWACJA OFERTY** Oferta tylko w Biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **Atrakcyjny dom na zadbanej działce z szybkim dojazdem doz Lublina S17 i...

  • Działka budowlana Oleśniki gm. Trawniki
    1 / 6
    Działka budowlana Oleśniki gm. Trawniki

    Oleśniki

    • 98 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Oleśniki, gmina Trawniki (woj. lubelskie). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP)...