• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sadkowice

(1)
  • Dom Sadkowice gm. Solec Nad Wisłą,
    Dom Sadkowice gm. Solec Nad Wisłą,

    Sadkowice

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która jest czymś więcej niż tylko domem - to prywatna enklaw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• O K A Z J A !/Dom na wsi/gm. Sienno/Mazowieckie
    1 / 7
    O K A Z J A !/Dom na wsi/gm. Sienno/Mazowieckie

    Sienno

    • 440 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    O K A Z J A !!/DOM wiejski, 80m2, caloroczny, wygodny, ocieplony, w gminie SIENNO (pow.lipski). KW. Przestronna kuchnia, 2 (dwie) sypialnie, łazienka. Spiżarnia. Ogrzewanie: wężow...

  • Duża działka inwestycyjna blisko Wisły w Kłudziu.

    Kłudzie

    • 280 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka rolna 2,96 ha z możliwością podziału pod inwestycje blisko Wisły w Kłudziu gm. Solec n/Wisłą pow. lipski..Działka -powierzchnia 2,96 ha-kształt prostokątnyWymiary:-sze...

  • Dom 50 m2 na działce w m. Babilon gm. Lipsko.

    Babilon

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena. Dom wolnostojący murowany o pow. 50 m2 na pięknej działce 821 m2 w spokojnej okolicy miejscowości Babilon gm. Lipsko pow. lipski woj. mazowieckie. Dom:-powierzchnia użyt...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Okół

    • 550 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Las Chotcza Józefów
    Sprzedam Las Chotcza Józefów

    Chotcza Dolna

    • 70 500 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Las o powierzchni 88 arów, numer działki 1156. Las znajduje się w woj. mazowieckim w powiecie lipskim, gmina Chotcza, obręb Chotcza Józefów. Jest to las sosnowy, wiek las...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tymienica Nowa

    • 245 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Babilon

    • 220 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Lipa-Miklas

    • 480 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kolonia Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Bronisławów

    • 100 000 zł cena
    • 27 420 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zadrzewiona, drzewa 15-20 letnie głównie sosna i brzoza. Blisko trasy Ożarów Warszawa. Działka sąsiaduje z Cementownią Ożarów. Powierzchnia 2 hektary 742 ary. Nr dzia...

  • Dom w Nowym Franciszkowie gm. Opole Lubelskie.

    Nowy Franciszków

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie wo...

  • Siedlisko w Tymienicy Nowej gm. Chotcza p/lipski .

    Tymienica Nowa

    • 120 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany o pow. 90 m2 na pięknej działce 5000 m2 w spokojnej okolicy miejscowości Tymienica Nowa 41 gm. Chotcza pow. lipski woj. mazowieckie. Dom:-powierzchnia uży...

  • Magazyn, Łaziska, Opole Lubelskie, 525m2, 25 ar

    Łaziska

    • 500 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, Łaziska, Opole LubelskieBudynek:- 525 metrów powierzchni użytkowej- parterowy- murowany- wolnostojący- lata 70-te- wysokość 3,4m- be...

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinMożliwość zmiany sposobu użytkowania na dom jednorodzinny.Budynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pi...

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinBudynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pięknie i gustownie wykończony- wymurowany z bloczków gazobe...

  • KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie
    KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie

    Mazanów

    • 10 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ciekawa działka niestety bez dojazdu rolna na krus

  • Drewniany dom na działce w Świeciechowie Dużym.

    Świeciechów Duży

    • 225 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący drewniany wraz z budynkiem gospodarczym murowanym i stodołą na dużej działce 5000 m kw. w m. Świeciechów Duży gm. Annopol.Dom:-powierzchnia 60 m kw.-na działce o...

  • Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina
    1 / 7
    Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina

    Kolonia Łaziska

    • 510 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kolonia Łaziska w pobliżu drogi wojewódzkiej 747. Dom posiada bardzo dobre...

  • Działka 1441 m2 prze drodze 747 w Lipie Miklas.

    Lipa-Miklas

    • 99 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę o pow. 1441 m2 częściowo z przeznaczenie pod zabudowę a częściowo jako tereny zielone przy DW 747 w m. Lipa Miklas gmina i powiat Lipsko 3 km od tego miasta.Dz...

  • Dom na dużej działce w Świesielicach gm. Ciepielów

    Świesielice

    • 740 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom murowany w stanie surowym otwartym o pow. 180 m2 pobudowany w środku dużej ponad 5,5 ha zadrzewionej działki (działka wygląda jak las) w miejscowości Świesielice gm. Ciepielów...

  • Siedlisko na sprzedaż w Dlugowoli pierwszej
    1 / 4
    Siedlisko na sprzedaż w Dlugowoli pierwszej

    Długowola Pierwsza

    • 130 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam mam do sprzedania działkę rolno-budowlana o powierzchni 4000m 2ktora znajduje się w Dlugowoli pierwszej nr 1 gmina Lipsko Część zabudowana 0,13ha i 0,27ha pod uprawę ziemia t...

  • Sprzedam działki rolno- leśne
    Sprzedam działki rolno- leśne

    Przedmieście Bliższe

    • 35 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 4 działki rolno-leśne, dwie w miejscowości Przedmieście Bliższe, o powierzchni 40 i 22 ary, oraz dwie na Niwce (Przedmieście Dalsze) o powierzchni 28 i 51 arów. Na Przedmi...

  • Domek na działce w Solcu n/Wisłą pow. lipski.

    Solec nad Wisłą » pl. Podzamcze

    • 195 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (domek z budynkami gospodarczym: murowane) w dobrym stanie technicznym w malowniczej części Solca n/Wisłą (blisko rzeki Wisła) pow. Lipski woj. mazowieckie.Dom:wolnosto...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chotcza-Józefów

    • 345 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom na pięknej działce w Lipie Miklas gm. Lipsko.

    Lipa-Miklas

    • 345 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany z drewna o pow. użytkowej 87,5 m2 z dwoma tarasami na ogrodzonej pięknej zadbanej działce o pow. 1643 m 2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Krępianka (idealnie nad...

  • Siedlisko 3000 m2 w Boiskach gm. Solec nad Wisłą.

    Boiska

    • 195 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom drewniany 45 m2 plus murowany budynek gospodarczy ) na działce o pow. 0,31 ha (3100 m2) w cichej i spokojnej otoczonej lasami miejscowości Boiska gm. Solec nad W...

  • Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół
    1 / 16
    Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół

    Okół

    • 299 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów. Dom 71,7m2 umiejscowiony na d...

  • Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha
    1 / 13
    Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha

    Wólka Bałtowska

    • 539 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka Bałtows...