Chmielno » ul. Tulipanowa
Dwie działki na sprzedaż blisko Jezior Raduńskich. Bardzo pięknie położone dwie działki budowlane na sprzedaż łącznie (bądź osobno). Położone między jeziorami, w samym centrum wypo...
Oferta sprzedaży działki w Borzestowie (stary dwór, Kaszuby – stolica Kaszub) Oferuję na sprzedaż działkę gruntową, położoną w wyjątkowej lokalizacji:- Działka nr 19/21Lokalizacja:...
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 28 lipca 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nie...
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 11 sierpnia 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny...
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 11 sierpnia 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny...
Gdańsk » ul. Wielopole
Pollytag S.A. i PGE Energia Ciepła S.A.ogłaszająpierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości o łącznej powierzchni 5,4032 hapołożonych w Gdańsku przy ul. Wielopol...
Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska
DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!BIURO: 3 pomieszczenia / 60 m2 na końcu korytarza/ 2 760 zł netto opłata administracyjna 25 zł/m2 - 1560 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podli...
WYNAJMĘ PIĘTRO BUDYNKU Z POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 66,5 m2 (4 BIURA + ŁAZIENKA Z MINI ANEKSEM KUCHENNYM). W CENIE 5000 ZŁ NETTO. MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA POJEDYŃCZ...
Oferta wynajmu biura 90 m Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 90 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Gdańska, w bezpośre...
LOKAL USŁUGOWO - BIUROWY W SERCU OLIWY | 51 m | POLANKI | NIEZALEŻNE WEJŚCIE Miejsce, które pracuje na wizerunek Twojej firmy. Nie każda lokalizacja buduje zaufanie już od...
Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kętrzyńskiego
Gotowy adres na Twój gabinet lub salon? Ten funkcjonalny lokal w świetnej lokalizacji, pomiędzy Oliwą a Przymorzem, doskonale sprawdzi się jako gabinet medyczny, kosmetologiczny, f...
Lokal biurowy w centrum Gdyni | Plac Kaszubski | Duży potencjał aranżacyjny Na wynajem lokal biurowy położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w Gdyni — przy Plac...
Rumia » ul. Żwirki i Wigury
Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy - Rumia, ul. Żwirki i Wigury 36Szukasz idealnego miejsca na swój biznes?Oferujemy na wynajem przestronny, wykończony lokal usługowy usytuowa...
Pruszcz Gdański » ul. Podkomorzego
Lokal handlowo-usługowy na wynajem - Pruszcz Gdański, ul. PodkomorzegoPodana cena jest ceną brutto!Na wynajem funkcjonalny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim...
Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal do wynajęcia zlokalizowany w Pruszcz Gdańskim przy ul. Baczyńskiego (os. Wschód) na parterze trzykondygnacyjnego budynku je...
Na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni 70 m², położony przy ul. Świętojańskiej 56 – w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w centrum Gdyni. Lokal usytuowany j...