• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzelno
  • Krzysztoforzyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sokółką

(20)
  • Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze
    Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze

    Czarna Białostocka

    • 405 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białosto...

  • 1 / 4
    Działka usługowo-mieszkaniowa na Kowalach

    Kowale » ul. Staropolska

    • 1 730 300 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych na Kowalach.Zespół dwóch działek niezabudowanych o łącznej powierzchni 1331 m² na Kowalach, gmina Kolbudy.Działk...

  • Sprzedam ziemię

    Kozłowy Ług

    • 30 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 0,81ha: nr 54/3 o pow.0,49 ha i 54/4 o pow. 0,32 ha (częściowo zalesiona) położonej w obrębie 13 Kozłowy Ług, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, cena 33.00...

  • Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Kozłowy Ług

    • 30 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 0,81ha: nr 54/3 o pow.0,49 ha i 54/4 o pow. 0,32 ha (częściowo zalesiona) położonej w obrębie 13 Kozłowy Ług, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, cena 30.00...

  • Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    1 / 2
    Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 167 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną o powierzchni 836,17 m², położoną w Czarnej Białostockiej – osiedle Buksztel, w rejonie ul. Porzeczkowej. numer działki 2235 Działka znajdu...

  • Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka
    1 / 3
    Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 144 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie przy ul. Żurawinowej w Czarnej Białostockiej – os. Buksztel. MPZP Działki mają powierzchnię: 2217 – 721,93 m² 2218 – 722,...

  • Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 178 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana 892 m² z dostępem do drogi asfaltowej, położona przy ul. Borówkowej w spokojnej części osiedla Buksztel w Czarnej Białostockiej. nr działk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kuźnica,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kuźnica,

    Kuźnica

    • 700 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Sprzedam mieszkanie

    Czarna Białostocka

    • 213 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Czarnej Białostockiej 33 M2 umeblowane i wyposażone w RTV i AGD. Mieszkanie do wprowadzenia w dobrym stanie .Blok po termomodernizacji dobrze ocieplony widać...

  • Działka Czarna Białostocka Klimki ul. Stawowa

    Czarna Białostocka » ul. Stawowa

    • 299 000 zł cena
    • 2 806 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spok&o...

  • Lipina działka leśna 80 letni las 0,31 ha torfowe podłoże
    Lipina działka leśna 80 letni las 0,31 ha torfowe podłoże

    Lipina

    • 31 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Sprzedam działkę leśną z ok. 80 letnim lasem (dane wg. wydz. ochr. środ.), dominuje świerk; z torfowym gruntem (!), o pow. 0,31 ha. Położona na terenie Lipiny (woj. podlask...

  • Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż
    Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż

    Kuźnica

    • 6 500 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę rolną, położoną w Kuźnicy (woj. podlaskie), przy ulicy Kolejowej, o pow. 138 m2 (wymiary ok. 17 x 8 m), czyli np. pod garaż, kontener, przyczepę, itp. Nr g...

  • Dom Kozłowy Ług

    Kozłowy Ług

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | UROKLIWE SIEDLISKO W ZACISZU PODLASKIEJ WSI Jeśli marzy Ci się niewielki, drewniany domek na Podlasiu, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!!! Nieruchomość znajduje...

  • Dom Czarna Białostocka rynek pierwotny ul. Białostocka

    Czarna Białostocka » ul. Białostocka

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Czarna Białostocka. Blisko znajdują się lasy oraz tereny zielone, ale równocześnie jest łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej...

  • Dom na sprzedaż w Kuźnicy

    Kuźnica

    • 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działka do remontu w miejscowości Kuznica. Dom podpiwniczony na działce znajduje sie również budynek gospodarczy. Więcej informacji pod nr [tel].

  • Działka SZUDZIAŁOWO Harkawicze

    Szudziałowo

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z decyzją o warunkach zabudowy, pow. 1400 m 2 , miejscowość Harkawicze, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, województwo podlaskie....

  • Mieszkanie 45m2 na parterze, Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie znajdujące się na parterze w 2-piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Prusa 2 w Czarnej Białostockiej. Mieszkanie do remontu, wg własnych zapotrzebowań. Mies...

  • Mieszkanie Czarna białostocka

    Czarna Białostocka

    • 289 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 72 m 3 piętro duża kuchnia z jadalnią w nowej zabudowie duży salon 25 m 2 sypialnie duży balkon mieszkanie widne dwustronne każdy pokój posiada oddzielne wejści...

  • Sprzedam 3działki w Igryłach 6km od Sokółki
    Sprzedam 3działki w Igryłach 6km od Sokółki

    Igryły

    • 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki w miejscowości igryły 6km od Sokółki. Działki zadbane. 1.Nr działki 57/2 -0,30ha 2.Nr działki 57/1 -0,40ha 3.Nr działki 81 -1,39ha Cena do uzgodnienia. Tel:[te...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bieniowce

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Działka Krynki ul.

    Krynki

    • 25 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka położona tuż przy zalewie w malowniczych Krynkach. Działka o powierzchni 4200 m2 i wymiarach - szerokość: około 24 m oraz długość - około 180 m. Działka uj...

  • Działka Klimki ul.

    Klimki

    • 299 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od BiałegostokuJeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp d...

  • Działka Kamionka ul.

    Kamionka

    • 130 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów....

  • Dom Ciasne rynek pierwotny ul.

    Ciasne

    • 660 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m² + działka 713 m²***Cena: 660 000 złCena za m²: 3 070 złPowierzchnia całkowita: 215 m²Powierzchnia użytkowa: 150,31 m²Powierzchnia dzi...

  • Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8
    1 / 9
    Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8

    Popiołówka

    • 480 000 zł cena
    • 10 492 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną z dużym potencjałem działkę inwestycyjną położoną przy trasie Białystok-Augustów(Droga Krajowa nr.8-rozpoczeta przebudowa na droge ekspresowa),dojazd od granic B-st...

  • 1 / 4
    2 działki z warunkami zabudowy – Ozierany

    Ozierany Małe

    • 119 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nie szukaj dalej!Oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu działkę położną w Ozieranach Małych , gm. Krynki. W ofercie 2 ostatnie działki nr ew. 127, 128 teren objęty z w...

  • Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !
    1 / 4
    Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !

    Załuki

    • 619 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowa inwestycja w Załukach (15min od Białegostoku) równa się ogromnym możliwościom. Oferujemy wolnostojące domy parterowe o powierzchni ok. 160m², wybudowane na naprawdę przestro...

  • Stara chata na końcu świata

    Bierniki

    • 129 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościInwestycyjna okazja 1,2 ha z zabudowaniami w Biernikach, gmina Sidra Na sprzedaż działka o powierzchni nieco ponad 12 000 m2 (1,2 ha) położona...

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam Działkę!
    1 / 12
    Sprzedam Działkę!

    Słomianka

    • 68 999 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała działka w Pięknej wsi Słomianka, w okolicy Tykocina. Wieś cicha i spokojna. W powietrzu latem nie czuć żadnych zapachów, gdyż nie ma ogromnych chlewów i obór we wsi. Late...

  • Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl
    Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl

    Ciasne

    • 17 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kilka działek rolno -leśnych położonych w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej pow. 4639m2. 1. pow. 0,1342 ha - działka...

  • Działka Brzozowa

    Brzozowa

    • 220 000 zł cena
    • 53 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi RV, RVI. Przy nieruchomości zlokalizowane są...

  • Dobrzyniówka 2400
    1 / 7
    Dobrzyniówka 2400

    Dobrzyniówka

    • 204 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub zamienie dzialke 2400m. Przy dzialce slup elektryczny. Nr.geodezyjny 63. 00447/9/6/0/2/9/3/1/9/1 tel z Anglii Mozna dzwonic na WhatsApp. Jestem osoba prywatna

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,

    Ciasne

    • 879 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,
    1 / 8
    Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,

    Kosmaty Borek

    • 203 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka 2900 m2 - Kosm...

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Jałówka

    • 200 000 zł cena
    • 300 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Jałówka k. Rozedranki o powierzchni 3,01ha: 2,5 ha las 40 letni 0,6 ha łąka Dojazd drogą asfaltową, przy nieruchomości znajduje się sieć elektryczn...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,
    1 / 15
    Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,

    Nowa Wieś

    • 920 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne siedlisko składające się z dwóch domów murowanych podzielonych na łącznie 4 niezależne mieszkania oraz stodoły z częścią rekreacyjną, zaledwie 400...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 440 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola.Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej malowni...

  • Działka Ostrowie ul.

    Ostrowie

    • 110 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilom...

  • las 2,62h na sprzedaż
    las 2,62h na sprzedaż

    Nowy Dwór

    • 180 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    las na sprzedaż 2,62h sosnowy 60-80 letni

  • Dom Karakule rynek pierwotny ul.

    Karakule

    • 680 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce | Karakule, gm. Supraśl | 215 m² | 660 000 złSzukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i jednocześnie z szybkim dojazdem do mia...

  • Dom Jednorodzinny wolnostojący
    1 / 15
    Dom Jednorodzinny wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 720 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 2 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m² | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy g...