• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łowicz
  • Plecka Dąbrowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pleszewem

(27)
  • Dom w Żychlinie
    1 / 4
    Dom w Żychlinie

    Żychlin

    • 495 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Dobrzyca

    • 849 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sobótka

    • 220 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dobrzyca

    • 949 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Wynajme Plac Magazyn biuro Witaszyce droga S11
    1 / 2
    Wynajme Plac Magazyn biuro Witaszyce droga S11

    Witaszyce

    • 2 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę Plac utwardzony o pow 1700m2 na którym jest magazyn z biurem o powierzchni 120m2 Czytelna lokalizacja przy głównej drodze S11 Jarocin-Kotlin w miejscowości Witaszyce

  • Sprzedaż działki budowlanej
    Sprzedaż działki budowlanej

    Kucharki

    • 100 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kucharki. Do sprzedaży działka o powierzchni: 1500 m2. Działki położone w malowniczej i spokojnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Borek działka budowlana 1302m

    Borek

    • 143 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana 1302m Położona na górce wśród własnych drzew z ładnymi widokami. Wydane warunki zabudowy Woda i prąd w drodze ( od strony działki) Działka przygoto...

  • lokal handlowo-gastronomiczny-restauracyjny

    Skalmierzyce

    • 4 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usługowa o profilu gastronomicznym o łącznej powierzchni użytkowej 1833 m2 . Nieruchomość położona na działkach o łącznej powierzchni 4982m2. Całkowita powierzchnia b...

  • Sprzedam dom koło Kalisza

    Żydów

    • 1 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuję Państwu na sprzedaż fantastyczny dom z poddaszem mieszkalnym, położony w spokojnej okolicy, ok.4,6 km od centrum Kalisza w miejscowości Żydów. Bardzo fun...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gorzyce Wielkie

    • 795 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 3 300 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 10 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowy bliźniak z piękną działką Dąbrowa Skórzewo
    1 / 16
    Nowy bliźniak z piękną działką Dąbrowa Skórzewo

    Dąbrowa » ul. Malwowa

    • 730 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • UNIKATOWY DOM ZE WSPANIAŁĄ, OGROMNĄ DZIAŁKĄ 2,54 HA TUŻ PRZY LESI...

    Kadziak

    • 1 700 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UNIKATOWY DOM ZE WSPANIAŁĄ, OGROMNĄ DZIAŁKĄ 2,54 HA TUŻ PRZY LESIE Z WŁASNYM STAWEM| SAUNA| GARAŻ DWUSTANOWISKOWY| DOM GOTOWY DO WPROWADZENIA| KADZIAK KOŁO JAROCINA| NOWE STAND...

  • Dom Sprzedaż, Jarocin (gw) Kadziak

    Kadziak

    • 1 700 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 4 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka budowlana
    Działka budowlana

    Siedlemin

    • 100 zł cena
    • 3 329 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Siedleminie przy ul. Głównej. Nr działki 355/3. Prąd i woda w drodze. Blisko przedszkole, szkoła, przystanek, market.

  • Dom na sprzedaż, Jarocin (gw), Kadziak

    Kadziak

    • 1 700 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka budowlana Góra gm. Śrem,
    1 / 5
    Działka budowlana Góra gm. Śrem,

    Góra

    • 143 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1101 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Góra, w powiecie śremskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części powiatu śremski...

  • Dom Dąbrowa gm. Śrem,
    1 / 3
    Dom Dąbrowa gm. Śrem,

    Dąbrowa

    • 570 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pozostał OSTATNI lokal - lewa strona !! Nowa niesamowita inwestycja !!    Nowoczesny DOM PARTEROWY !! Świetny projekt, z nowoczesną elewacją !! Duża działka, duży taras !! Do...

  • Działka siedliskowa pozwolenie na budowę Tarnowo Podgórne
    1 / 9
    Działka siedliskowa pozwolenie na budowę Tarnowo Podgórne

    Góra

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 018 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 10018 m2 (1,0018 ha fizycznych) w miejscowości Góra ul. Podgórna działka 22/3, 62-080 Tarnowo Podgórne. Działka posiada wydaną decyzj...

  • 1 / 3
    Działka Szałe

    Szałe

    • 150 000 zł cena
    • 9 081 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę leśną o powierzchni 0,9081ha Nieruchomość położona jest w miejscowości Szałe,gm. Opatówek. Istnieje możliwość zamiany działki na mieszkanie. Zapraszamy do oglą...

  • Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa
    1 / 8
    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa

    Skalmierzyce

    • 1 390 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni użytkowej ok 360 m2 usytuowana na działce 2544 m2 w Skalmierzycach. Powierzchnia domu ok. 190 m2, powierzchnia bu...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Działka Wilkowyja ul.

    Wilkowyja

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wikowyja | gmina Kłecko | 22 km od Gniezna | 50 km od PoznaniaSzukasz działki na wsi, ale bez ścisku jak na typowym osiedlu? To może być coś dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlan...

  • Biuro na wynajem 15-16 m2. Umeblowane. Dąbrowa k. Poznania.
    1 / 5
    Biuro na wynajem 15-16 m2. Umeblowane. Dąbrowa k. Poznania.

    Dąbrowa

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajem powierzchni biurowej w budynku LOCKBOX znajdującym się w Dąbrowie, przy ul. Batorowskiej 30. Inwestycja ma doskonałą lokalizację, znajduje się w odległości 10 km...

  • Sprzedam działke w ROD Relax Szałe
    1 / 16
    Sprzedam działke w ROD Relax Szałe

    Szałe

    • 53 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działke w ROD Relax Szałe wraz z pełnym wyposażeniem, działka 380 m2 zagospodarowana, domek murowany, pokój z kuchnią, umeblowane, tarasem, pomieszczeniem gospodarczym i t...

  • Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 14
    Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kościelna Wieś

    • 740 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 74,86 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku na cenionym osiedlu Panorama Park II przy ul....

  • Działka budowlana 20 min od Poznania przy A2 Buk
    1 / 15
    Działka budowlana 20 min od Poznania przy A2 Buk

    Brzoza

    • 409 000 zł cena
    • 2 962 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2962 m², malowniczo położona na lekkim wzniesieniu, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z wygodnym dojazdem asfaltowym. Nieruchomość zn...

  • Sprzedam działkę ROD Relax Szałe

    Szałe

    • 70 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż urokliwa działka z murowanym domkiem – 360 m². Oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 360 m² z murowanym domkiem. Parter gotowy do użytkowania, natomiast poddasze d...

  • Działka Szałe
    1 / 2
    Działka Szałe

    Szałe

    • 962 500 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w malowniczym i spokojnym miejscu otoczoną lasem w miejscowości Szałe. Na działkę wydano warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z...

  • Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw
    1 / 15
    Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw

    Kościelna Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nowy /nie zamieszkaly/z poddaszem uzytkowym,położony w centrum Kościelnej Wsi w bardzo dobrej lokalizacji , ,Parter- 2 pokoje,kuchnia,łazienka holl,kotłownia ,taras//Poddasze...

  • Duża działka na sprzedaż!- Dąbrowa gm. Dobra
    Duża działka na sprzedaż!- Dąbrowa gm. Dobra

    Dąbrowa

    • 80 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dąbrowa, w gminie Dobra, z dogodnym dojazdem do miasta Turek. Przedmiotem sprzedaży jest część niezalesiona o powierzchni ok....

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • Duży dom 500m z miejscem na działalność
    1 / 9
    Duży dom 500m z miejscem na działalność

    Lamki

    • 99 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom pompa ciepła 10kw instalacja fotowoltaiczna podana cena to kaucja przy najmie długoterminowe Poza tym wynajmę lub zamienię na mniejszy , dom ma wydzieloną powierzc...

  • Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 70 000 zł cena
    • 13 336 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa działka leśna w gminie Mycielin Aleksandrów Na sprzedaż nieruchomość leśna o powierzchni 1,3336 ha, położona w miejscowości Aleksandrów, gmina Mycielin. Jest to propozy...