• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chełmica Duża
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olszyną

(74)
  • Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem
    1 / 16
    Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem

    Świeradów-Zdrój

    • 575 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2
    1 / 16
    Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2

    Świeradów-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w sercu Gór Izerskich. Doskonała inwestycja dla osób szukających swojego miejsca w górach, dla par czy rodzin...

  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Dom jednorodzinny
    1 / 8
    Dom jednorodzinny

    Nowogrodziec

    • 399 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 61 m2 + piwnica oraz poddasze użytkowe. Dom w stanie ogólnym dobrym, wykonany nowy dach z dachówki karpiówki,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • Działka pod budowę garażu

    Lubań » ul. Jagiellońska

    • 25 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubań, dnia 20 kwietnia 2026 roku GGNiR.6840.4.2.2024 OGŁOSZENIE Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o g...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • 1 / 3
    Przetarg - obręb Siekierczyn

    Siekierczyn

    • 246 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄDZENIE Nr 283/38/2026WÓJTA GMINY SIEKIERCZYNz dnia 13 kwietnia 2026 r.w sprawie ogłoszenia pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości: o numerze...

  • Działka budowlana Zebrzydowa gm. Nowogrodziec,
    1 / 10
    Działka budowlana Zebrzydowa gm. Nowogrodziec,

    Zebrzydowa

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Zebrzydowa , gmina Nowogrodziec. Działka  narożna o powierzchni 800 m2, o kształcie regularnym zbliż...

  • Dom Nowogrodziec, Leśna
    1 / 15
    Dom Nowogrodziec, Leśna

    Nowogrodziec

    • 429 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny -z możliwością wydzieleni samodzielnych mieszkań !! Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie otwartym surowym, usytuowany w miejs...

  • Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,
    1 / 15
    Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,

    Parzyce

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i zadbanej nieruchomości położonej w miejscowości Parzyce. To idealna propozycja dla osób cen...

  • Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,
    1 / 6
    Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,

    Gierałtów

    • 399 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 100 m2 położoną w miejscowości Gierałtów z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka w w b...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Lwówek Śląski

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. Ok 62m2 we Lwówku Śląskim przy ul Jana Pawła II na 3 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania aczkolwiek wymaga wymiany instalac...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 5
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam mieszkanie w bloku spółdzielczym we Lwówku Śląskim. Powierzchnia 63m2, 3 pokoje, duża kuchnia, toaleta i łazienka osobno, balkon oraz piwnica. Mieszkanie na drugim...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lubań

    • 4 700 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia jest działka na Osiedlu Piast. Na miejscu jest dostęp do wody oraz prąd. Altanka w dobrym stanie, zrobiony dach - nie przecieka. Cena podlega negocjacji. Najlepiej...