• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Korszami

(35)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kętrzyn

    • 389 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Pomnik

    • 170 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kętrzyn

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Reszel

    • 770 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Reszel

    • 2 199 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 999 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kętrzyn

    • 399 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Linkowo

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Działkę
    1 / 4
    Sprzedam Działkę

    Kętrzyn

    • 110 000 zł cena
    • 1 802 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z mediami, 1802m2 w Nowej Wsi Kętrzyńskiej. W rozliczeniu może być mieszkanie w bloku lub garaż. Posiadam decyzję o ustaleniu warunków zabudowy.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Barciany

    Barciany

    • 1 992 149 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 2 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bloku mieszkalnego położonego w powiecie Kętrzyn, gmina Barciany, miejscowość Podławki. Nowo ukończony, 12 rodzinny blok mies...

  • Sprzedam mieszkanie 60m w Kętrzynie

    Kętrzyn

    • 145 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam . Mam do sprzedania mieszkanie 60m w Kętrzynie na ul. Sikorskiego 76e dostępne od zaraz. Mieszkanie 2 pokojowe, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze plus miejsce par...

  • Domek z budynkami gospodarczymi

    Śmiardowo

    • 160 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Siedlisko spokoju Śmiardowo tel kontaktowy na zdjęciu na bramie. Posesja koło hektara budynek mieszkalny budynek letnia kuchnia ,budynek gospodarczy ,budynek ala-stodoła,sad dawne...

  • Domek i budynki gospodarcze
    1 / 9
    Domek i budynki gospodarcze

    Śmiardowo

    • 160 000 zł cena
    • 9 786 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko spokoju Śmiardowo informacje tel na plakacie z nr telefonu pierwsze zdjęcie. Zdjęcia z dawnych lat można obejrzeć na mapy googlle http*********************************...

  • Dom-Kamienica w centrum Reszla
    1 / 11
    Dom-Kamienica w centrum Reszla

    Reszel

    • 1 400 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom w centrum miasta Reszla z trzema mieszkaniami około 300m2 i pomieszczeniem na działalność o powierzchni handlowej 100m2 + zaplecze nad sklepem mieszkania samodzielne 1 piętro m...

  • Sprzedam mieszkanie bez pośredników

    Kętrzyn

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 60 m2, IV piętro, 4 pokoje, os. Piastowskie, duży balkon, piwnica dobra lokalizacja, do remontu.

  • sprzedam działkę leśną
    sprzedam działkę leśną

    Ogródki

    • 65 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną Ls V o pow. 0,6 ha w obrębie Ogródki gm. Barciany

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPYTAJNY WIEŚ DZIAŁA Z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Spytajny

    • 103 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka pod zabudowę, położona w miejscowości Spytajny. gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1561 m2 Numer działki 97/9 obręb 64 Działka jest uzbrojona z bezpośrednim dostępem do...

  • Sprzedam

    Srokowo

    • 150 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 2 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 69 metrów 3 pokoje kuchnia, łazienka.ul Parkowa,parter Pomieszczenia po remoncie Z wyjątkiem jednego pokoju.Ogrzewanie centralne.Mieszkanie własnościowe .Cena d...

  • Fundamenty pod domek letniskowy

    Martiany

    • 15 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dwie działki obok siebie z fundamentami na domki letniskowe,wielkość fundamentu 4,9x8m. odległość między fundamentami 12m.Takich fundamentów jest 20 na tym terenie ,teren na którym...

  • Działka Martiany ul.

    Martiany

    • 3 200 000 zł cena
    • 52 510 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę wielofunkcyjną z linią brzegową nad jeziorem Martiany w Martianach.Działka o powierzchni 5,250 ha objęta MPZP.Przeznaczenie terenu na cele:- zabudowy us...

  • Lokal Szestno Wymysły ul.

    Szestno

    • 8 600 000 zł cena
    • 12 949 m2 powierzchnia
    • 665 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Miejsce marzeń czeka na nowego właściciela! Oferujemy na sprzedaż cudowny pensjonat, położony 3 kilometry od urokliwego miasta Mrągowo, na Mazurach. To doskonała lokalizacja dla ty...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Widryny

    • 790 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mołtajny

    • 180 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc
    1 / 2
    Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc

    Spytajny

    • 50 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Spytajnach ok. 4 km od centrum Bartoszyc. Bardzo dobry dojazd nowo wyremontowaną drogą DW512. Dla działek zostały wydane warunk...

  • Działka Popowo Salęckie

    Popowo Salęckie

    • 99 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZJA! Działki przy jeziorze na Mazurach Popowo-Salęcki e, koło Mrągowa 100 metrów do jeziora wystarczy przejść przez drogę! Otoczone lasami i łąkami cisza, spokój, natura...

  • Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca
    1 / 5
    Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca

    Kolno

    • 400 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko wiejskie w miejscowości gminnej Kolno, gmina Kolno, województwo warmińsko-mazurskie, 50 km od Olsztyna, 32 km od Kętrzyna, 19 km od Biskupca. Nieruchomość składa się z d...

  • Atrakcyjna działka rolna z potencjałem
    1 / 4
    Atrakcyjna działka rolna z potencjałem

    Wojciechy

    • 89 000 zł cena
    • 10 691 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    a sprzedaż atrakcyjna działka rolna o numerze ewidencyjnym 102/8, położona w miejscowości Wojciechy, gmina Bartoszyce, województwo warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,069...

  • Lokal mieszkalny - Borki

    Borki

    • 102 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mileny Dzbeńskiej i Adriana Dzbeńskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: Nieruchomości lokalowej składającej się z lokalu mieszkalnego n...

  • Dom Odnowiony 90m² + Dom/stodoła do Remontu + działki 0,49ha
    1 / 16
    Dom Odnowiony 90m² + Dom/stodoła do Remontu + działki 0,49ha

    Roskajmy

    • 520 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz azylu, który łączy wysoki standard mieszkania z bliskością natury i ciszą? Prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość w miejscowości Roskajmy (gm. Sępopol, woj. warmińsko-maz...

  • Bartoszyce działka budowlana Spytajny
    Bartoszyce działka budowlana Spytajny

    Spytajny

    • 186 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bartoszyce okolice ok 3 km działkę budowlaną, położoną w miejscowości Spytajny gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1361 m2. Kształt działki zbliżony do kwadratu. Numer działki 96/4...

  • SPRZEDAZ
    1 / 4
    SPRZEDAZ

    Kolno

    • 390 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gmina KOLNO--przedszkole szkoła,Urząd Gminy ,Stanu Cywilnego, policja, przychodnia NFZ,pkp,pks,kosciół,cmentarz,poczta z domem mieszkalnym i z budynkiem gospodarczym.Wdomu są trzy...

  • Działka rolno-budowlana Pilec gm. Reszel
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Pilec gm. Reszel

    Pilec

    • 66 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pilec - działki budowlane Oferujemy na sprzedaż 8 działek rolno budowlanych o powierzchni od 30ar do 46ar (nr 71/16-71/23) w miejscowości Pilec z dobrym dojazdem w cenie 22zł/m2....

  • Kompleks działek z WZ w malowniczej okolicy
    1 / 6
    Kompleks działek z WZ w malowniczej okolicy

    Krekole

    • 845 000 zł cena
    • 84 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks działek w urokliwej, cichej i bardzo spokojnej okolicy, w miejscowości Krekole gmina Kiwity, powiat Lidzbark Warmiński. To piękne miejsce o powierzchni 8,4 ha...

  • Działka rolna Pilec gm. Reszel
    1 / 4
    Działka rolna Pilec gm. Reszel

    Pilec

    • 174 300 zł cena
    • 58 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ziemia rolna Pilec 3zł/m2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 58100 m2 (nr 160/5) w miejscowości Pilec. Bardzo dobry dojazd. Więcej ofert nieruchomości z okolic i na mazurac...

  • Działka budowlana Pasterzewo gm. Reszel
    1 / 12
    Działka budowlana Pasterzewo gm. Reszel

    Pasterzewo

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Pasterzewia 80 000zł Biuro nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje do sprzedaż działkę na Mazurach, na trasie Kętrzyn Św. Lipka - Mrągowo w malowniczo położonej, cic...

  • Działka na Mazurach z WZ- Nowa Różanka k.Kętrzyna
    1 / 3
    Działka na Mazurach z WZ- Nowa Różanka k.Kętrzyna

    Nowa Różanka

    • 146 000 zł cena
    • 3 266 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    MAZURY - Nowa Różanka (kolonia) k. Ketrzyna ! Działka rolno-budowlana, po podziale geodezyjnym we wsi Nowa Różanka, koło Ketrzyna (7 km), w kierunku na Węgorzew. Działka znajduje...

  • Dom Młynowo

    Młynowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Tymnikowo 1C, obręb Młynowo gm. Mrągowo Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Tymnikow...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Srokowo

    Srokowo

    • 7 001 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/6 części w prawie własności nieruchomości lokalowej, składającej się z lokal...

  • Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy

    Zerbuń

    • 91 110 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń, oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Zerbuń

    • 79 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka budowlana Lutry gm. Kolno,
    1 / 5
    Działka budowlana Lutry gm. Kolno,

    Lutry

    • 150 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działki bu...

  • Działki rekreacyjne z fundamentami na Mazurach
    1 / 13
    Działki rekreacyjne z fundamentami na Mazurach

    Martiany

    • 15 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z fundamentem pod domek letniskowy,wielkość fundamentu 4,9x8=39,2.jednocześnie powierzchnia działki 39,2m2, odległość między fundamentami 10m.Takich fundamentów jest 21 na...

  • Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany
    1 / 12
    Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany

    Piszewo

    • 159 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od...

  • Działka Młynowo

    Młynowo

    • 156 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo , tuż przy granicy Mrągowa . Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd zn...

  • Działka 37 arów w m. Popowo Salęckie k. miasta Mrągowo
    1 / 6
    Działka 37 arów w m. Popowo Salęckie k. miasta Mrągowo

    Popowo Salęckie

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w m. Popowo Salęckie. o powierzchni 37 Arów za 220 tyś. zł. Prąd i woda na działce. Bezpośredni zjazd z drogi powiatowej.

  • Komfortowy dom z działką, 1 ha + staw, k.Bartoszyc
    1 / 8
    Komfortowy dom z działką, 1 ha + staw, k.Bartoszyc

    Szwaruny

    • 1 399 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 1 ha działką i zarybionym stawem, Szwaruny, 5 min od Bartoszyce z głębinową pompą ciepła + fotowoltaiką Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 2007 roku położ...