• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzebielino
  • Głęboka
  • Lubowidz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jedwabnem

(22)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mroczki

    • 340 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna Rogale gm Stare Juchy jez. Mleczówka

    Rogale

    • 250 000 zł cena
    • 28 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie Stare Juchy.Atrakcyjna lokalizacja, jedynie 2...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Starym Gromadzynie, lokal usługowo-gospodarczy na działce,...

    Stary Gromadzyn

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko w miejscowości Stary Gromadzyn, 2 km od Kolna, powierzchnia domu to 100m2, po remoncie: 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Dom bezpośrednio przy oświetlonej drodze asf...

  • Siedlisko na pograniczu Mazur i Podlasia OKAZJA!

    Glinki

    • 165 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży siedlisko w malowniczej i spokojnej miejscowosci Glinki w powiecie kolnienskim ,na pograniczu Podlasia i Mazur.Może stanowić świetna bazę wypadową na Mazury i do atrak...

  • Sprzedam mieszkanie o pow.17 m2 położone w bloku przy ul.Witosa w...

    Grabowo

    • 62 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie o pow.17 m2 położone w bloku przy ul.Witosa w Grabowie (powiat kolneński). Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, korytarza oraz ła...

  • Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2
    1 / 16
    Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2

    Długołęka

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Downary

    • 279 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI Aneta Grzegorek
    Biuro nieruchomości

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Migdałowa

    Konarzyce » ul. Migdałowa

    • 679 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ..::OFICJALNIE OTWIERAMY II ETAP INWESTYCJI OSIEDLA KONARZYCE, PRZY ULICY MIGDAŁOWEJ::.. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka w Osowcu

    Osowiec

    • 535 440 zł cena
    • 4 462 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z dwóch części. 2147 m2 to część przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne - oznaczona w MPZP M17.Druga część to piękne treny leśne - 2315 m2 i bezpośr...

  • Atrakcyjna działka w Osowcu - M Plan ZP! S8

    Osowiec

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Znakomita lokalizacja, wszystkie media, bardzo dobry kształt. Teren objęty MPZP.Urocza okolica, mnóstwo lasów i przestrzeni. Możliwość podziału działki.Sąsiedztwo nowych domów, bar...

  • Osowiec gm. Żabia Wola | 1653m2 | narożna | MPZP

    Osowiec

    • 379 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Osowiec gm. Żabia Wola pow. Grodziski. Działka o powierzchni 1653 m2.Wymiary działki ok. 55m x 30m. Działka narożna, dojazd ulicą asfaltow...

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Konarzyce » ul. Jaśminowa

    • 600 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Projekt B1 - A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z garażem. Charakterystyka domu: Parter: - wiatrołap, - przedpokój, - część kuchenna (aneks kuchenny),...

  • Dom Czerwone

    Czerwone

    • 980 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno...

  • Działki przy jeziorze Skomętno w Kuleszach

    Kulesze

    • 287 130 zł cena
    • 38 284 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolno-budowlane położone nieopodal jeziora Skomętno.Nieruchomość zlokalizowana we wsi Kulesze, 16km od Ełku, w cichej i spok...

  • Działka Czerwone

    Czerwone

    • 85 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj z ofertą ! Lokalizacja: W ofercie działka nr...

  • Dom Łebki Duże

    Łebki Duże

    • 170 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko na wsi w miejscowości Łebki Duże, gmina Grabowo, powiat kolneński, województwo podlaskie. Idealna okazja dla osób ceniących spokój, naturę i możliw...

  • Dom Giełczyn ul. Wiklinowa

    Giełczyn » ul. Wiklinowa

    • 1 680 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyobraź sobie [i]poranek[/i], który [i]budzi Cię śpiewem ptaków[/i], a [i]pierwszą filiżankę kawy wypijasz na tarasie[/i] z widokiem na pięknie zaaranżowany , naturalny ogród......

  • Dom Czerwone rynek pierwotny

    Czerwone

    • 580 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 2 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki zabudowanej nowoczesnym domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w malowniczej,...

  • Działka 1157 m Osowiec

    Osowiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 157 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.Dostępne media woda, gaz i prąd.Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska Maz...

  • Działka pod dom 2 -lokalowy

    Osowiec

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowalna usytuowana w okolicy ulicy Szkolnej w Osowcu.Wymiary działki 60 x 25. Dobry kształt działki pod dom 2 -lokalowy. Wjazd na działkę od strony wschodn...

  • Działka, cicha, MPZP, Osowiec

    Osowiec

    • 511 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położone działki budowlane w Osowcu gmina Żabia Wola. Doskonałe dla osób szukających ciszy, spokoju oraz bliskiego sąsiedztwa lasu. Działki objęte miejscowym planem zagospo...

  • Dom z działką Giełczyn
    1 / 16
    Dom z działką Giełczyn

    Giełczyn

    • 680 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Nie współpracuję z agencjami nieruchomości, proszę się nie kontaktować. Na sprzedaż budynek mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem o powierz...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Białobrzeskie

    • 56 zł cena
    • 2 590 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę . O powierzchni 0,2590ha 39/16. Cena za m2. Działka znajduje się w miejscowości Białobrzeskie gmina Krypno. Działka z warunkami zabudowy. Więcej informa...

  • sprzedam działkę leśną
    sprzedam działkę leśną

    Stare Grodzkie

    • 35 000 zł cena
    • 3 640 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3640mkw, porośnięte lasem świerkowo modrzewiowym i sosna ok 40-letni w obrębie wsi Stare Grodzkie gmina Kulesze Kościelne

  • Dom Stelmachowo gm. Tykocin,
    1 / 5
    Dom Stelmachowo gm. Tykocin,

    Stelmachowo

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Konarzyce » ul. Jaśminowa

    • 700 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Projekt B2 - A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z garażem. Charakterystyka domu: Parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks...

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Konarzyce » ul. Jaśminowa

    • 660 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Projekt D1 jest projektem domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym bez garażu. Charakterystyka domu: Parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuch...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam nieruchomość 0,63 ha z zabudowaniami
    1 / 7
    Sprzedam nieruchomość 0,63 ha z zabudowaniami

    Kramkówka Duża

    • 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość 0,63 ha. wraz z zabudowaniami dom ok.120m 2 ,budynki gospodarcze, oraz łąka przynależna do tej posesji. Nieruchomość jest położona we wsi Kramkówka Duża gm....

  • Konarzyce Łomża -Działka budowlana
    1 / 5
    Konarzyce Łomża -Działka budowlana

    Konarzyce

    • 144 800 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o nr 55/25- 724 m² w Konarzycach koło Łomży na nowym osiedlu Młynowym przy ulicy Młynarskiej . Wydane warunki zabudowy ,częściowo ogrodzona ....

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom dla rodziny, duża działka, 20 min. od Warszawy

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości – nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka, powiat wołomi...