• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stare Strącze
  • Niwiska
  • Prawiedniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Cieszanowem

(36)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krowica Hołodowska

    • 219 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Hala na wynajem.

    Lubaczów

    • 1 600 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę oraz pomieszczenie mieszkalne, które znajduje się przy tej hali. Pomieszczenie mieszkalne składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni ok. 70m². H...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE

    Lubaczów

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje sprzedaż mieszkania o powierzchni 60 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Unii Lubelskiej w Lubaczowie. Prezentowane mieszkanie położone jest na drugim piętrze w cztero...

  • Mieszkanie 48m2 Lubaczów - Wyposażenie + Klimatyzacja

    Lubaczów

    • 305 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż posiadam mieszkanie 48m w Lubaczowie na osiedlu Jagiellonów. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, po generalnym remoncie wraz z wyposażeniem w tym klimatyzac...

  • Lokal Lubaczów ul. Abp. Eugeniusza Baziaka

    Lubaczów » ul. Baziaka

    • 5 000 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 3 969 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt handlowy na sprzedaż! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes.Obiekt położony w centralnej części miasta, w otoczeniu licznych budynków mieszkalnych i usługowych. Jednak to...

  • Dom Stary Dzików

    Stary Dzików

    • 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom bliźniak do zamieszkania od zaraz. Oferuję dom bliźniak o powierzchni 240 m2 połowa domu ma 120 m2. W skład domu wchodzi: - 4 pokoje, - 2 łazienk...

  • Działka Oleszyce Oleszyce

    Oleszyce

    • 2 500 000 zł cena
    • 240 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka inwestycyjna wraz z dodatkowym atutem jako kopalnia Działka rekreacyjno inwestycyjna Sprzedam kopalnię piasku z koncesją na wydobycie do 2051roku. Konc...

  • Wynajmę mieszkanie.

    Lubaczów

    • 1 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na pierwszym piętrze o pow. 48m2 umeblowane i wyposażone. Cena wynajmu mieszkania to 1300 zł.+ opłata za czynsz 666 zł(woda, gaz) + opłata za prąd. Mieszkanie do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Podlesie

    Podlesie

    • 29 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE CZARNA, POWIAT DĘBICKI - PODLESIE KOŁO STAREJ JASTRZĄBKI. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 808m2, zlokalizowaną w...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Lubaczów

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej dzia...

  • 1 / 2
    Działka Huta Szumy ul.

    Huta Szumy

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo,pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w niesamowicie urokliwej i malowniczej okolicy Roztocza zaledwie 800 metrów od głównego parkin...

  • Sprzedam mieszkanie

    Narol

    • 200 000 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Narolu na osiedlu Jana III Sobieskiego. tel. [tel] W mieszkaniu są dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoju, piwnica(12m2),duży balkon. Powierzchnia użytkow...

  • Okazja -sprzedam działke - łąkę w dobrym położeniu..

    Niemstów

    • 15 000 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę nr geodezyjny 515/2 { łąka} o powierzchni 0,4822 ha w lokalizacji gmina Cieszanów na terenie miejscowości przysiółka "Łęgowa" w terenie geodezyjny miejscowości Nie...

  • Sprzedam mieszkanie na os. Unii Lubelskiej w Lubaczowie

    Lubaczów

    • 185 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 72,1 m2 położone na parterze na osiedlu Unii Lubelskiej w Lubaczowie. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, balkon i piwnica 5...

  • Działka budowlana

    Lubaczów

    • 40 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Sprzedam działkę budowlaną na ul. Zbożowej w Lubaczowie. Działka na 854 m2 (33/24m, plus droga 4/33) Działka jest równa, zadbana, posiada warunki zabudowy, ulica bardzo sp...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Lubaczów

    • 192 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    sprzedam mieszkanie 33m2 na trzecim piętrze w centrum miasta na małym spokojnym osiedlu mieszkanie bardzo ciepłe wszystkie okna na południe-zachód 2pokoje jeden bardziej prost.4,5x...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    sprzedam

    Dziewięcierz

    • 130 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    kuchnia dwa pokoje poddasze lazienka okna pcv duza stodola

  • 1 / 3
    Działki rolne w miejscowości Wielkie Oczy

    Wielkie Oczy

    • 75 000 zł cena
    • 15 069 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadam na sprzedaż 2 działki rolne ponad 1,5ha (1-na obok 2-giej) nr. ewid. 1032(RIVa-0,7337ha, RV-0,0133ha) i nr. ewid. 1036(ŁIV-0,7376ha, ŁVI-0,0223ha) w miejscowości Wielkie O...

  • 1 / 3
    Działka rolna - na sprzedaż, WIELKIE OCZY

    Wielkie Oczy

    • 140 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę nr 605 o pow. 2.62 ha - RIIIb położonej w miejscowości WIELKIE OCZY Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. "Poś...

  • Działka inwestycyjna Młyny Korczowa przy zjazd A4 - Ukraina
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Młyny Korczowa przy zjazd A4 - Ukraina

    Młyny

    • 2 450 000 zł cena
    • 20 434 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Właściciel sprzeda: Działkę usługowo-przemysłową o powierzchni ponad 2 hektarów położona w miejscowości Młyny/Korczowa gmina Radymno. Działka doskonale skomunikowana, usytuowana p...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy, 3 x 14...

    Surmaczówka

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej d...

  • Sprzedam działkę inwestycyjno- budowlaną Młyny Korczowa

    Młyny

    • 192 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Sprzedam działkę bez pośredników. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie dużego parkingu dla tirów, centrum handlowego Korczowa Dolina, niedaleko jest hotel oraz wiele...

  • Lokal KOrczowa Korczowa

    Korczowa

    • 2 100 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Działka wraz z dwoma halami o powierzchni 840 m2. w Korczowej. Blisko granicy oferta atrakcyjna . Oferuję Ziemię plus Dwie Halę magazynowe o powierzchni 840 m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Radawa

    • 981 735 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Piwoda

    Piwoda

    • 42 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej części Piwody w powiecie jarosławskim, w gminie Wiązownica. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinn...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Wielkie Oczy

    • 49 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Wielkie Oczy, powiat Lubaczowski. Działka nr.995, o powierzchni 0,36ha,działka uzbrojona, w zacisznym miejscu. Zachęcam do obej...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wielkie Oczy

    • 28 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ,idealna pod budowę domu ,w miejscowości Wielkie Oczy, powiat Lubaczowski,województwo podkarpackie, działka o nr.948,o powierzchni 0,1600ha ,przy drodze asfaltowej...

  • Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca
    1 / 7
    Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

    Chotyniec

    • 310 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego położonego w samym centrum malowniczej wsi Chotyniec. Nieruchomość stanowi dosko...

  • Siedlisko 6,5 H w jednym kawałku w wnęce w lesie dwa domy
    1 / 16
    Siedlisko 6,5 H w jednym kawałku w wnęce w lesie dwa domy

    Werchrata

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa Domy DOM MUROWANY działka nr 288 Werchrata nr posesji 71 Budynek przebudowany z budynku gospodarczego na budynek mieszkalny, instalacja wodna , elektryczna , c,o , kanaliz...

  • Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki
    Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki

    Adamówka

    • 339 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Adamówka, w województwie podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Narożna dział...

  • Pusta 10 ar dział +wylany fundament
    1 / 8
    Pusta 10 ar dział +wylany fundament

    Werchrata

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Werchrata -Łozy Sprzedam pustą 10 ar działkę Budowlaną nr 287 z wylanym fundamentem w 2012 roku pod budowę małego domu 35 m , z możliwością do przedłużenia fundamentu , na dział...

  • Dom drewniany do remontu na działce po lasem ,prąd ,woda
    1 / 16
    Dom drewniany do remontu na działce po lasem ,prąd ,woda

    Werchrata

    • 95 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam Siedlisko, jest to dom drewniany 10mx10m do remontu z strychem nie użytkowym , dach jest w dobrym stanie, jest to blacha ocynkowana od strony strychu świeci się jak lustro...

  • Gospodarstwo rolne jedna działka 6,5 h i Dwa Domy
    1 / 15
    Gospodarstwo rolne jedna działka 6,5 h i Dwa Domy

    Werchrata

    • 550 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dwa Domy DOM MUROWANY i Drewniany działka nr 288 Werchrata nr posesji 71 Budynek przebudowany z budynku gospodarczego na budynek mieszkalny, instalacja wodna , elektryczna , c,...

  • Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno
    Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno

    Korczowa

    • 45 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 37 arów pod teren zabudowy mieszkaniowej/usługowej. Obok działki droga lokalna. Działka nr 77 w miejscowości Korczowa gm. Radymno.

  • Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia
    1 / 16
    Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

    Laszki

    • 530 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony posadowiony na prostokątnej działce 7,82 ara / 782 m2 - zapraszam do miejscowości Laszki - wsi...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Mołodycz

    • 145 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno -budowlaną o powierzchni 0,39 ha pośrodku wsi Mołodycz.

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina L
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina L

    Czerniawka

    • 79 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlano - rolnej o pow. 64 ar, położonej w Czerniawce gmina Laszki. Od...

  • Sprzedam działki budowlane Makowisko k.Jarosław
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane Makowisko k.Jarosław

    Makowisko

    • 151 200 zł cena
    • 1 890 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o pow.: 18,90ar; 19,11ar położone w miejscowości Makowisko gm...

  • Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław
    Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

    Laszki

    • 62 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 13,29 ar położonej w miejscowości Laszki gm. Laszki. Prezent...

  • Dom w pięknym miejscu
    1 / 14
    Dom w pięknym miejscu

    Radawa

    • 575 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem. Duża działka 16a, całkowicie ogrodzona, która daje możliwości rozbudowy. Dom p...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa
    1 / 10
    Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa

    Czerwona Wola

    • 337 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 29a, z wydanymi warunkami zabudowy w Czerwonej Woli, ok 5 km od miejscowości wypoczynkowej Radawa, w której znajduje się zalew, ścieżki r...

  • Działka rolna -budowlana
    1 / 4
    Działka rolna -budowlana

    Czerce

    • 15 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna -budowlana, prąd, dwie działki dzielą z działką na której uzyskano pozwolenie na budowę domu i budynków gospodarczych, do zabudowań 150m. Działka nr 710 w m Czerce gm...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Surmaczówka

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• atrakcyjna działka budowlana
    atrakcyjna działka budowlana

    Prusie

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    regularna, uzbrojona działka budowlana 160/4 na skraju wsi Prusie przy asfalcie [możliwość (za 350000,- zł) dokupienia działki rolnej 160/1 (2,85 ha)], media w działce

  • atrakcyjna działka rolna na sprzedaż
    atrakcyjna działka rolna na sprzedaż

    Prusie

    • 350 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na skraju wsi Prusie działka rolna 160/1 granicząca z uzbrojoną w media działką budowlaną 160/4 przy asfalcie (możliwość dokupienia za 350.ooo,-zł)

  • Domek nad rzeką, Radawa – cisza i natura
    1 / 16
    Domek nad rzeką, Radawa – cisza i natura

    Radawa

    • 335 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza, zieleń i własna przestrzeń nad rzeką – jeśli właśnie tego szukasz, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Domek letniskowy w Radawie, położony na końcu ulicy Upust, to miejsce...