Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży a) prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1 o powierzchni użytkowej 166,70 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspó...
Syndyk sprzeda nieruchomość – IV próba sprzedaży Nieruchomość zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym położona w Świdwinie przy ul. Szczecińskiej 45, gmina Świdwin, zapisa...
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...
OBWIESZCZENIE Syndyk „Łeba Hotel” sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej ogłasza drugi nieograniczony, ofertowy przetarg pisemny, w trybie ustawy z dnia 28.02.2003 r. Prawo upadło...
Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.6840.31.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...
Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...
WSTRZYMANE Gotowy dom po wszystkich odbiorach do sprzedaży segment skrajny o pow 186 m2 z garażem na działce 480 m2 posadowiony w atrakcyjnej lokalizacji , z bardzo dobrym połącz...
Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
Biuro nieruchomości
Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
Biuro nieruchomości
TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...
Cena brutto z Vat 23% wynosi 729.000zł (netto 592,7tys.) Budynek idealny na mieszkania, mikrokawalerki, kwatery pracownicze, sklepy typu Żabka Opis okolicy: Budynek znajduje się...
Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym – Sokołowice Osada | 1550 m² (kupujący nie płaci prowizji - zadzwoń i umów się na prezentację) Niepowtarzalna okazja – dom stworzony...
gm. Chrząstowice, Falmirowice Budynek piętrowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym o łącznej powierzchni ok. 257m2 usytuowany na działce 32,5ar w miejscowości Fa...
Investdom Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński wo...
Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 180m2, posadowiony na niemal 10 arowej działce. Dom wybudowany w roku 2000, podpiwniczony. Obok domu znajduje się dodatkowy budynek, w...
Za tę cenę w Opole kupisz jedno mieszkanie w bloku. Tutaj zyskujesz nieruchomość z potencjałem na trzy niezależne mieszkania, dodatkową przestrzeń użytkową i własne podwórko. Na sp...
Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m² usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2...