mieszkanie na sprzedaż
10 lut 2026

Mieszkanie Wiślinka ul. Łąkowa

Wiślinka ul. Łąkowa
woj. Pomorskie pow. gdański gm. gdański
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 21:30
1 147 590 zł 30 m2
1 147 590 zł 30 m2 38 253 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 30 m2
Cena za metr 38 253 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37452968

Opis

PROJEKT PREMIUM!
Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu.
Ekskluzywne apartamenty z prywatnymi miejscami do cumowania jachtu lub łodzi motorowej.
Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji.

Sol Marina to unikatowy koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych.
To raj dla miłośników natury i sportów wodnych, w którym możesz spędzać czas kiedy tylko chcesz, ekskluzywne apartamenty z własnym miejscem postojowym dla jachtu pozwolą na zaoszczędzenie czasu wolnego - wyjście jachtem na Zatokę Gdańską zajmuje zaledwie 20 minut! Nie ma drugiej takiej Mariny nad Bałtykiem!

ATUTY:
- Pierwsza tego typu inwestycja,
- Ekskluzywna marina,
- Mieszkanie w stanie deweloperskim,
- Wyjście jachtem na zatokę zajmie zaledwie 20 minut,
- Z dala od zgiełku miasta,
- Możliwość bezobsługowego biznesu

LOKALIZACJA:
Inwestycja jest oddalona od centrum miasta o 15km.
Wyjątkowy i luksusowy kompleks Sol Marina znajduje sie tuż przy Wyspie Sobieszewskiej nad Martwą Wisłą.

INWESTYCJA:
Najpiękniejsza marina na Wybrzeżu Gdańskim zostanie wybudowana przez cenionego dewelopera na rynku polskim firmę Dekpol S.A.
Jest to pożądana inwestycja w której powstaną ekskluzywne apartamenty, z Cena miejsca postojowego zew. - 30 000 zł,

Parter
Liczba pokoi: 2
Termin realizacji inwestycji: Gotowe do odbioru