mieszkanie na sprzedaż
6 sty 2025

Mieszkanie Świebodzice

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 6 styczeń 2025 09:20
283 000 zł 51 m2
283 000 zł 51 m2 5 550 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 51 m2
Cena za metr 5 550 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 3
ID oferty K36947428

Opis

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w Świebodzicach - Osiedle Sudeckie!

Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wejściem na balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach piękny zachowany parkiet oraz płytki, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne starego typu.

Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu!

Ogrzewanie w mieszkaniu stanowi piec gazowy dwufunkcyjny.

Do mieszkania przynależy przestronna piwnica - ok. 13 m2 oraz udział w strychu.

Miejsca parkingowe pod budynkiem .

Budynek po termomodernizacji, klatka zadbana. W pobliżu znajduje się przedszkole, przystanek autobusowy, liczne sklepy.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu

.

--------------------------------UWAGA---------------------------

Zanim zaprezentujemy nieruchomość, klient musi zostać zarejestrowany w naszym biurze jako osoba poszukująca.

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.
- 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (licencja 9519).
We speak english.