mieszkanie na sprzedaż
21 wrz 2023

Mieszkanie Strzegom

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 21 wrzesień 2023 14:50
349 000 zł 102 m2
349 000 zł 102 m2 3 422 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 102 m2
Cena za metr 3 422 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K33348356

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, znajdującego się w samym centrum Strzegomia.

Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze.

Całość to 102m2 :
- WC

Atutem tego mieszkania jest niewątpliwie jego przestronność, co pozwala na swobodną aranżacje, a także komfort.

Dodatkowym atutem jest położenie, mieszkanie znajduję się w samym centrum Strzegomia oraz na przeciwko parku.

Ogrzewanie: kocioł na koks.

Jest możliwość zrobienia ogrzewania gazowego.

W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy, markety, apteka, przedszkole.

Mieszkanie przestronne i z dużym potencjałem.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:
Opiekę prawną
10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin
10% - 15% rabatu na zakupy w Domino
15% rabatu w Bel-Pol
Rabaty do OBI
Świadectwo energetyczne w 48h

Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.