mieszkanie na sprzedaż
7 cze 2024

Mieszkanie Poznań Starołęka ul. Św. Antoniego

Poznań ul. Antoniego
woj. Wielkopolskie pow. Poznań gm. Poznań
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 czerwiec 2024 21:20
410 000 zł 55 m2
410 000 zł 55 m2 7 455 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 55 m2
Cena za metr 7 455 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K36621644

Opis

Marzy Ci się mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie szybki dojazd do centrum i doskonała komunikacja?

Jeśli tak, to ta nieruchomość będzie idealna dla Ciebie!

Mieszkanie: Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Św. Antoniego na Starołęce w małej, kameralnej kamienicy.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i ma 54,71 m², składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Nieruchomość jest częściowo umeblowana - aktualny stan widoczny na zdjęciach. Reszta mebli oraz wystroju - do zaaranżowania według własnych preferencji.

Dzięki świetnie rozplanowanym przestrzeniom, żyje się tu wygodnie i komfortowo.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni ok 5m².

Miejsca parkingowe dostępne na terenie nieruchomości.

Mieszkanie ogrzewane jest własnym systemem CO na paliwa stałe.

Lokalizacja: Zaledwie kilka minut od nieruchomości znajduje się pętla autobusowa oraz tramwajowa, skąd szybko dojedziesz w różne miejsca Poznania i okolice.

Autem do centrum dojedziesz w niespełna 10-15 min.

Zaletą tej nieruchomości jest również bliskość różnego rodzaju sklepów, marketów, apteki i punktów usługowych.

W najbliższym sąsiedztwie są tereny nadwarciańskie, dzięki którym mamy bliskość natury i terenów rekreacyjnych.

Koszty:
- woda, gaz, prąd
- czynsz remontowy - 300 zł

Dodatkowo, jest to idealne mieszkanie pod inwestycję - łącznie z poddaszem (95,13 m²), które rownież jest na sprzedaż - mogą tworzyć piękne dwupoziomowe mieszkanie.