mieszkanie na sprzedaż
20 lip 2023

Mieszkanie Lublin Śródmieście ul.

woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 20 lipiec 2023 20:22
520 000 zł 62 m2
520 000 zł 62 m2 8 388 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 62 m2
Cena za metr 8 388 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K30462679

Opis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4m2, znajdujące się bardzo blisko centrum przy ulicy Jana Sapiehy.

Mieszkanie składa się z:
- przestronnego salonu z balkonem,
- przedpokoju,
- otwartej kuchni,
- dwóch oddzielnych sypialni (w jednej z sypialni znajduje się łazienka z wanną),
- oddzielnego WC.

Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka o powierzchni 4m2.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, znajdują się w nim sprzęty AGD i RTV takie jak: telewizor, pralka, lodówka, kuchenka gazowa.
Okna wychodzą na dwie strony mieszkania zachód oraz wschód.
Na podłodze położone są panele, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Budynek znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym terenie, wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem z indywidualnym kodem.

W pobliżu znajdują się przystanki:
Jaczewskiego 02 - linie 26,47, 154, 156, 160, 950, nocne - N1
Unicka 03 - linie 17, 18, 24, 31, 47, 154, 156, 160, 904, 950, nocne - N1
Unicka 01 - linie 17, 18, 24, 31, 47, 154, 156, 160, 904950, nocne - N1

W okolicy znajdują się także:
- Biedronka - 150m
- Żabka - 240m
- Apteka - 500m
- Szpital kliniczny nr 4 - 400m
- Stare miasto w odległości ok. 1km
- Galerie handlowe Olimp, Vivo

Nieruchomość idealnie nadaje się dla pary lub pod inwestycje.

Cena do negocjacji.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.
Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.
tel. + 48 Pokaż numer telefonu

_______

Pomożemy Państwu bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową.