mieszkanie na sprzedaż
11 lut 2025

Mieszkanie Lubachów

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 11 luty 2025 12:20
185 000 zł 54 m2
185 000 zł 54 m2 3 426 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 3 426 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K36999971

Opis

Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!

Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.

Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.

W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedno odrestaurowane okno drewniane, na podłogach wylewka, nowe instalacje: elektryczna oraz wodno - kanalizacyjna.

Czynsz wynosi około 120 zł (opłaty eksploatacyjne i fundusz remontowy).

Do mieszkania przynależy piwnica .

Na terenie posesji znajduje się wydzielony ogródek z altaną - część wspólna, umownie podzielona pomiędzy sąsiadami. W cenie mieszkania jest również garaż położony przy budynku.

Dodatkowo na terenie posesji znajdują się również miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu

.

--------------------------------UWAGA---------------------------

Zanim zaprezentujemy nieruchomość, klient musi zostać zarejestrowany w naszym biurze jako osoba poszukująca.

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.