mieszkanie na sprzedaż
11 maj 2026

Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie ul. al. 1 Maja

Łódź Polesie ul. Al. 1 Maja
woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 godzina temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 13:30
680 000 zł 102 m2
680 000 zł 102 m2 6 667 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 102 m2
Cena za metr 6 667 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K37532692

Opis

Na sprzedaż przestronne i widne mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 102,78 m2 w centrum miasta przy al. 1 Maja .

Możliwość parkowania na terenie zamkniętym. Brama na pilota, domofon.

Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą (bez obciążeń)

Pokój dzienny o pow. (28 m2) z sypialnią w amfiladzie (27 m2),
oddzielny pokój (11 m2), kuchnia (13 m2) oraz łazienka (8 m2) i wc.

Dodatkowe informacje:
- prawa oficyna, okna PVC na zachód
- pow. użytkowa lokalu wraz z pow. pomieszczeń przynależnych w księdze wieczystej: 102,78 m2
- w pokojach: parkiet dębowy, gładzie na ścianach
- opłaty do Wspólnoty Mieszkaniowej: 904 PLN/mc
- c.o gazowe (piec gazowy II- f)
- węzeł cieplny (możliwość podłączenia się do ogrzewania z sieci miejskiej)
- wymieniona instalacja wod.- kan. oraz częściowo elektryczna
- komórka lokatorska o pow. ok. 3 m2
- stropy drewniane
- w planie remont klatek schodowych oraz elewacji budynku
- lokal znajduje się w strefie rewitalizacji
- Akademia Muzyczna: 2 min pieszo
- Manufaktura: 10 min pieszo

Piętro 1/4

Zapraszamy na prezentację

Zadzwoń pod numer: +48 Pokaż numer telefonu tel. kom. i umów się na spotkanie

Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net

Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości oferujemy wsparcie w procesie uzyskania kredytu hipotecznego, obejmujące analizę zdolności kredytowej oraz wybór optymalnej oferty bankowej. ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.