mieszkanie na sprzedaż
26 cze 2023

Mieszkanie Kraków Zwierzyniec rynek pierwotny ul. Wiosenna

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 26 czerwiec 2023 11:41
1 975 000 zł 124 m2
1 975 000 zł 124 m2 15 928 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 124 m2
Cena za metr 15 928 zł/m2
Pokoje 4
Piętro Parter
ID oferty K29306971

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim.
Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty!

Proszę pytać o inne wersje i metraże mieszkań w tej inwestycji.

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości.
Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Termin realizacji: IV kw 2023
Miejscowość: Kraków
Dzielnica: Zwierzyniec / Wola Justowska
Ulica: Wiosenna
Cena: 1 975 000 PLN
Metraż: 124,45 m2
Pokoi: 4
Piętro: 0 + 1 (dwupoziomowe)
Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny
Ilość lokali na piętrze: 1
Forma własności gruntu: własność
Rodzaj stolarki okiennej: drewniane, aluminiowe
Na terenie zamkniętym: Tak
Miejsce postojowe: garaż

Prestiżowa lokalizacja na Woli Justowskiej. Do Lasku Wolskiego i ZOO kilkanaście minut spacerem. Nova Wiosenna to wyjątkowe, kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ulicy Wiosennej. To inwestycja dla osób, które poszukują prywatności i komfortu. Miejsce, w którym przestrzeń i natura idą w parze z wygodną komunikacją i bliskością centrum miasta. Wolnostojące wille, bliźniaki i apartamenty w wysokim standardzie tworzą zaciszną, kameralną atmosferę, jednocześnie zachęcając do spędzania czasu wśród zieleni. Nova Wiosenna to 16 domów bliźniaczych o powierzchni 124,45 m2, 16 apartamentów o powierzchni od 52 do 90 m2 oraz 2 wille wolnostojące o powierzchni 116 i 130 m2. Dla mieszkańców przewidziano wyjątkowe przestrzenie do odpoczynku zielone dziedzińce, zewnętrzne ogrody, zielone tarasy na dachach budynków oraz przestronne balkony.