mieszkanie na sprzedaż
14 maj 2026

Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim rynek pierwotny

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 8 godzin temu, Czwartek, 14 maj 2026 15:21
1 350 000 zł 119 m2
1 350 000 zł 119 m2 11 345 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 119 m2
Cena za metr 11 345 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K37534398

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!!

Do sprzedania przestronny apartament o pow. całkowitej 206,48m 2 i pow. użytkowej 119,47m 2 położony w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym przy ul. Sucharskiego 74b. Apartament posiada prywatne wejście.

Poziom pierwszy składa się z: prywatnego wejścia do apartamentu składającego się z hollu i klatki schodowej.
Poziom drugi składa się z: komunikacji, kuchni połączonej z jadalnią, salonu, sypialni, pokoju, łazienki z wc. Z kuchni i salonu wyjście na jeden balkon. Z salonu i pokoju wyjście na drugi balkon.
Poziom trzeci składa się z: przestronnej antresoli, która częściowo jest otwarta (nad kuchnią), a częściwo zamknięta (nad salonem) o pow. użytkowej 65m 2 i pow. całkowitej 88,14m 2 . Ponadto z antresoli wyjście na kameralny taras.

Na życzenie klienta możliwa zmiana układu pomieszczeń - wymaga to dodatkowych uzgodnień z Inwestorem.

Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Na ścianach tynki gipsowe, na podłodze wylewka. Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni pompa ciepła. W całym apartamencie ogrzewanie podłogowe.

Do apartamentu przynależy prawo wyłączonego korzystania z 2 miejsc parkingowych pod wiatą , ogródka o pow. 188m 2 oraz dział w częściach wspólnych.

Układ pomieszczeń umożliwia podział apartamentu na dwa funkcjonalne i niezależne mieszkania (jedna księga wieczysta).

Nieruchomość zostanie oddana do użytkowania wiosną 2026r.

Kupujący nie płaci PCC.

W okolicy zabudowa jednorodzinna, sklep, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole.