mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
279 936 zł 38 m2
279 936 zł 38 m2 7 367 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 38 m2
Cena za metr 7 367 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37500571

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim o podwyższonym standardzie o powierzchni o powierzchni 38,88m2 w nowym bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu.

Mieszkanie składa się z okazałego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki z WC.

Oferta skierowana jest zarówno dla singli oraz dla osób starszych i dużych rodzin.

Doskonała lokalizacja.

Do każdego mieszkania możliwość dokupienia miejsca postojowego w cenie 5000zł oraz komórki lokatorskiej w cenie 5000zł.

Wysoki standard wykończenia.
Blok wyposażony w windę, drzwi antywłamaniowe firmy Porta, wideodomofony,
ogrzewanie gazowe ze wspólnej kotłowni.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferta nr 1673
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:
Agnieszka
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1673
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 38 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Inowrocław
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500571
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Inowrocław, cena: od 237 946 do 321 927 zł, powierzchnia: od 33 do 44 m2