mieszkanie na sprzedaż
12 maj 2026

Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul.

woj. Podlaskie pow. Białystok gm. Białystok
Dodane 11 godzin temu, Wtorek, 12 maj 2026 20:21
529 000 zł 61 m2
529 000 zł 61 m2 8 673 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 61 m2
Cena za metr 8 673 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 2
ID oferty K37533548

Opis

UKŁAD: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez przechodnich pokoi.

STAN: po generalnym remoncie, wyposażone. Mieszkanie jest w trakcie remontu - przedstawione zdjęcia pochodzą z innego, już wykończonego mieszkania i przedstawiają standard wykończenia w jakim to mieszkanie zostanie wykończone.

PIĘTRO: drugie.

BUDYNEK: jedenastopiętrowy blok mieszkalny.

LOKALIZACJA: osiedle Sienkiewicza.

PARKING: ogólnodostępny pod budynkiem.

KONTAKT: więcej informacji pod numerem telefonu: Pokaż numer telefonu.

Opiekun oferty: Monika Rutkowska

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację. Faktoria Nieruchomości zapewnia kompleksową obsługę oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Jeśli niniejsza oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, gwarantujemy profesjonalną pomoc w znalezieniu idealnej nieruchomości.

**********

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że prezentowane informacje mają jedynie charakter ogólny i nie są wiążące. W celu uzyskania szczegółowych informacji, negocjacji warunków czy zawarcia umowy, zalecamy skontaktowanie się z naszym Biurem Nieruchomości Faktoria, gdzie nasi specjaliści udzielą kompleksowego wsparcia i przedstawią ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Wszelkie warunki, ceny i inne szczegóły transakcji zostaną ustalone w drodze negocjacji i sporządzenia odpowiedniej umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów i profesjonalnego podejścia do realizacji ich potrzeb. Numer oferty: EC954893