mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji

Szczecin ul. Kasprzaka
woj. Zachodniopomorskie pow. Szczecin gm. Szczecin
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 12:20
599 000 zł 68 m2
599 000 zł 68 m2 8 809 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 68 m2
Cena za metr 8 809 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K37500386

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.

Na 68,33 mkw. składa się:
- sypialni z dużą szafą,
- salonu z kominkiem,
- dużego pokoju, obecnie jadalni,
- kuchni z nowymi meblami w zabudowie,
- łazienki razem z WC,
- przedpokoju.

Mieszkanie wymaga odświeżenia, ale nie generalnego remontu. Mamy tu kuchnię w zabudowie,panele na podłogach, trzeba odmalować ściany.

Atuty oferty:
- niski budynek, pierwsze piętro, tylko 5 mieszkań w klatce,
- blisko komunikacja miejska,
- bardzo duża piwnica,
- budynek jest ogrodzony,
- ciekawy rozkład mieszkania,
- w okolicy znajdziemy- sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, apteki, plac zabaw dla dzieci,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia w Punkt Nieruchomości i Finanse:
-darmowa pomoc Eksperta przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku
-preferencyjne warunki opłat u Notariusza, Rzeczoznawcy Majątkowego i Ubezpieczenia
-organizujemy proces uzyskania Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
-pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC na 500 000 EURO
-kompleksowe wsparcie Agenta podczas całego procesu transakcji, a nawet po Nim
-kompleksowe i bezpieczne przeprowadzenie jednoczesnej transakcji sprzedaży posiadanej nieruchomości i kupna nowej

Jeżeli potrzebujesz gotówki za swoją nieruchomość "od ręki" oferujemy program Ekspresowej Sprzedaży- środki wypłacane nawet na następny dzień.