• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radziejowem

(17)
  • 60,09 m² wygody w JANIKOWIE | 3 pokoje gotowe do zamieszkania!

    Janikowo

    • 339 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Pilichowo

    Pilichowo

    • 110 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2 usytuowane na II pietrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pilichowo. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, o...

  • Sprzedaż mieszkania golejewo
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkania golejewo

    Golejewo

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam posiada mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 37m golejewo kujawsko-pomorskie

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Dobre

    • 130 000 zł cena
    • 4 504 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow.45.04m2 usytuowane na parterze w kamienicy 1 piętrowej w miejscowości Dobre powiat radziejowski. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchni...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...

  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim
    1 / 5
    Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim

    Piotrków Kujawski » ul. Piastowska

    • 370 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie dwupoziomowe z własną działką-99 tys.
    1 / 8
    Mieszkanie dwupoziomowe z własną działką-99 tys.

    Kryszkowice

    • 99 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Kobylnikach 93 m z działką 924m
    1 / 7
    Mieszkanie w Kobylnikach 93 m z działką 924m

    Kruszwica

    • 159 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 1 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie bezczynszowe

    Pilichowo

    • 75 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 70m Kruszwica z wyposażeniem
    1 / 9
    Mieszkanie 70m Kruszwica z wyposażeniem

    Kruszwica

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe w centrum. Ogrzewanie centralne
    1 / 7
    Dwupokojowe w centrum. Ogrzewanie centralne

    Kruszwica

    • 158 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE PARTER OKOLICE KRUSZWICY- 139 tys
    1 / 7
    MIESZKANIE PARTER OKOLICE KRUSZWICY- 139 tys

    Kruszwica

    • 139 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • PILNIE SPRZEDAM  !!!!!!!   269 tys.
    1 / 3
    PILNIE SPRZEDAM !!!!!!! 269 tys.

    Piotrków Kujawski

    • 269 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • TANIO dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy Oś. Robotnicze
    TANIO dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy Oś. Robotnicze

    Kruszwica

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na Oś. Robotniczym w Kruszwicy (pokój, kuchnia, łazienka z WC, korytarz). Spokojna okolica, łatwy dojazd, blisko do sklepów i marketów. Lokal znajduje się na par...

  • Mieszkanie w Kruszwicy

    Kruszwica

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WITAM,SPRZEDAM DWUPOKOJOWE,DWUSTRONNE MIESZKANIE Z BALKONEM USYTUOWANE NA PARTERZE W KRUSZWICY NA ULICY KRASZEWSKIEGO.ZARÓWNO LOKALIZACJA JAK I NISKIE PIĘTRO SPRAWIAJĄ,ŻE JEST IDEA...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 395 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę ekologicznego osiedla, w skład którego będzie wchodzić 6 mieszkań. Obiekt zamknięty z prywatnym placem zabaw dla dzieci!. Wszystkie budyn...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim o podwyższonym standardzie o powierzchni o powierzchni 48,64m2 w nowym bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mie...

  • Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia
    1 / 9
    Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia

    Sikorowo

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w budynku z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z...

  • MIESZKANIE NA PARTERZE 3 pokoje
    1 / 14
    MIESZKANIE NA PARTERZE 3 pokoje

    Inowrocław

    • 310 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław
    1 / 12
    Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław

    Inowrocław

    • 198 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 419 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o interesującym układzie pomieszczeń o powierzchni 93m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na os Rąbin. Mieszkanie dwustronne, s...

  • Apartament BEZCZYNSZOWY przy Solankach
    1 / 20
    Apartament BEZCZYNSZOWY przy Solankach

    Inowrocław » ul. Rąbińska

    • 550 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy państwu na sprzedaż okazałe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok.49m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie dwustronne, bardzo c...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.45m2 usytuowane na II piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie jednostronne, składa si...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 168 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni około 26m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku na os. Piastowskim. Lokal składa się z jednego pokoju z wnęką kuc...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 499 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok.70m2 na os. Solno. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku z 2013roku, składa się z salonu z jadalnią,...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 276 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok.48m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku na os. Toruńskim. Na dzień dzisiejszy mieszka...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie blisko parku o powierzchni 44,78m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazie...

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)
    1 / 14
    CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)

    Niedźwiady Duże

    • 557 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Lokalizacja: Niedźwiady Małe, gm. Ślesin Powierzchnia domu: 87 m² | Działka: 631 m² Cena: 557 000 zł (do negocjacji) Kontakt: [tel] Opis nieruchomości: Na sprzedaż atrakcyjny,...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 245 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,46 m, położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balko...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 6
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok.48m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym boku na os. Rąbin - jednej z najbardziej cenionych dzielnic INOWROCŁAWIA. Uk...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 8
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 215 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu Solanki, os. Nowe w INOWROCŁAWIU. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,44 m, położone na I piętrze w spokojnej okolicy dzielnicy Solanki w INOWR...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 265 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż okazałe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok.49m2 usytuowane na III piętrze w budynku z windą na os. Rąbin Mieszkanie dwustronne, jasne, skł...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 197 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie z widokiem na piękną panoramę miasta o powierzchni 32,30m2 usytuowane na IX piętrze w bloku z windą na os. Rąbin. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.73m2 usytuowane na IV piętrze na osiedlu Rąbin. Mieszkanie składa się z kuchni, duże...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum. Mieszkanie składa się z salonu z anek...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.30m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, ci...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie jednost...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 108 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.28m2 usytuowane na II piętrze w budynku z cegły na os. Piastowskim. Mieszkanie do własnej aranżacji, składa się z po...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 36,60 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku na os. Nowym. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jeden...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni ok.36m2 usytuowane na III piętrze w bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z balkonem, jasnej kuchni z...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie - po kapitalnym remoncie! Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m, położone na IX piętrze we wieżowcu z windą na osiedlu Piastowskim w I...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni ok. 34,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo wybudowanym bloku blisko centrum INOWROCŁAWIA. Lokal składa się z...