• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ostrzeszowem

(22)
  • Przestronne mieszkanie z balkonem!
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie z balkonem!

    Kępno

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 364 654 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Apartament do wynajęcia w Odolanowie lub w Ostrowie wlkp.
    1 / 7
    Apartament do wynajęcia w Odolanowie lub w Ostrowie wlkp.

    Odolanów

    • 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowo wyposażony Apartament z miejscami noclegowymi w Odolanowie . W cenie media, obsługa nieruchomości, pościel i całe niezbędne wyposażenie. W pobliżu markety...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 229 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 89 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kolęda

    • 30 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 323 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 255 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 479 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 219 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Osiek

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieruszów

    • 199 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Stella Wilczyńska NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 484 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Okazja - ostatni segment z miejscem postojowym

    Poniatowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę . W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocł...

  • Kawalerka w centrum Ostrowa Wlkp.
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Ostrowa Wlkp.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerkę w centrum Ostrowa Wlkp. o pow.37 m2, parter, wynajmę. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną natryskową, WC-kompakt, umywalka z lustrem, ko...

  • Dwa pokoje w centrum Ostrowa Wlkp.
    1 / 7
    Dwa pokoje w centrum Ostrowa Wlkp.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 41 m2 1 piętro w centrum Ostrowa Wlkp. wynajmę. W skład mieszkania wchodzą, pokój, kuchnia, łazienka z natryskiem, umywalką i toaletą. Ciepła woda uż...

  • Mieszkanie 2 pok. 33m2
    Mieszkanie 2 pok. 33m2

    Nowe Skalmierzyce

    • 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajecia mieszkanie dwu-pokojowe w kamienicy na 1p w N.Skalmierzycach przy ul Kaliskiej 2 pokoje, kuchnia , łazienka, schowek lokatorski (drwalnik) mieszkanie do odświeżenia...

  • Mieszkanie centrum kamienica
    1 / 7
    Mieszkanie centrum kamienica

    Ostrów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do zaoferowania mam mieszkanie w centrum Ostrowa Wlkp ,bardzo niskie opłaty miesięczne 340 zł czynszu , Ogrzewanie ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego, w pokojach parkiet d...

  • Do wynajęcia
    1 / 8
    Do wynajęcia

    Zawada

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia budynek wolnostojący, własne co piec uniwersalny zieleń,parking ogrodzony,do ceny doliczyć licznik woda,gaz butla,prąd.kaucja jednokrotność czynszu, częściowo umeblowa...

  • Mieszkanie Nowe Skalmierzyce ul. Kaliska

    Nowe Skalmierzyce » ul. Kaliska

    • 530 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,5 m, usytuowane na wysokim parterze, co zapewnia większą prywatność oraz komfort codziennego...

  • Mieszkanie 2pokoje, 57,9 m² z balkonem, Twardogóra

    Twardogóra

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe, 57,9 m² z balkonem – Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m²,, położone przy ul....