• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Kielce

(16)
  • Mieszkanie Kielce Winicka gotowiec ROI
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Winicka gotowiec ROI

    Kielce

    • 339 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,2 m² położone w Kielcach przy ul. Winickiej 6. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa po rem...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje na wynajem nowy apartament z 2026 roku osiedle Na Stoku ulica Sikorskiego Oferujemy Państwu na wynajem, dostępną...

  • Mieszkanie Kielce ul. Bohaterów Warszawy

    Kielce » ul. Bohaterów Warszawy

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy.Mieszkanie składa się z: sypialni z b...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów ul. Tytusa Chałubińskiego

    Kielce » Czarnów » ul. Chałubińskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuję Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego na Czarnowie.Mieszkanie jest ciepłe oraz przytulne, co sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla rodziny,...

  • Mieszkanie do wynajęcia 64,3m2 2 pokoje miejsca parkingowe ,teren ogrodzony, bezpieczny Mieszkanie d
    Mieszkanie do wynajęcia 64,3m2 2 pokoje miejsca parkingowe ,teren...

    Kielce

    • 2 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Pokoje ustawne, mieszkanie energooszczędne, bardzo ciepłe. z dobrą energią, jasne, słoneczne, doskonała lokalizacja. Oświadczenia do umowy "wynajem okazjonalny" wymagane....

  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie
    1 / 14
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Białogon, Kielce Biuro Nieruchomości CK dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Centrum, Żeromskiego

    Kielce

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku z cegły przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Lokal składa się z 2 osobnych p...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska

    Kielce

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Osiedle Świętokrzyskie
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Osiedle Świętokrzyskie

    Kielce

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka, osiedle Świętokrzyskie...

  • Mieszkanie 4 pokojowe > 2 poziomy > ul. Warszawska
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe > 2 poziomy > ul. Warszawska

    Kielce

    • 767 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży komfortowe, dwupoziomowe, jasne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji składające się z - salonu, - kuchni, - trzech pokoi, - dwóch łazienek - komórki lo...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Zagórska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Ksm, Zagórska

    Kielce

    • 537 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    TU SIĘ WPROWADZASZ. NIE REMONTUJESZ. NIE CZEKAŚZ. 4 POKOJE | GENERALNY REMONT | ŚCISŁE CENTRUM KIELC ZAGÓRSKA Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz z walizką i od pierwsze...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Żelazna
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Żelazna

    Kielce

    • 1 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład miesz...

  • Mieszkanie Kielce ul. Wojska Polskiego

    Kielce » ul. Wojska Polskiego

    • 1 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Rezerwacie Przyrody - balkon, parking, ciszaNa wynajem mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach - na zielonym, zamkniętym osiedlu "Wiet...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Zamenhofa
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Zamenhofa

    Kielce

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskon...

  • Mieszkanie do sprzedania

    Kielce

    • 235 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Jerzy Nowak
    prywatne ogłoszenie

  • Sprzedam mieszkanie w Kielcach o pow.30m2,1piętro z balkonem .

    Kielce

    • 223 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kielcach o pow. 30m2, 6 lat temu po remoncie usytuowane jest na 1wszym piętrze z balkonem w 4 piętrowym bloku.Blok ogrodzony z monitoringiem i parking pod blo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie poleca się na sprzedaż

    Małogoszcz

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie środkowe M4, na 2 strony bloku, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie po remoncie elektryki i hydrauliki, z balkonem i piwnicą.

  • Mieszkanie Małogoszcz, Osiedle
    Mieszkanie Małogoszcz, Osiedle

    Małogoszcz

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe m ieszkanie o powierzchni 46,2 m2, zlokalizowane przy ul. Osiedle w Małogoszczu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z la...