• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łososina Dolna
  • Brodnica Dolna
  • Huta Dłutowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mała Komorza

(1)
  • Działka Warunki Zabudowy 3953 m²

    Mała Komorza

    • 139 000 zł cena
    • 3 953 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Idealne miejsce do życia lub wypoczynku i rekreacji, dla osób ceniących przestrzeń oraz kontakt z naturą, z dala od miejskiego zgiełku!Działka zlokalizowana jest w urokliwej i spok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    DZIAŁKA ROLNA / STOBNO / 1.22 ha

    Stobno » ul. Pod Dębami

    • 852 180 zł cena
    • 12 174 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż, działka rolna, inwestycyjna o powierzchni 1,2174 HA, Działka została podzielona na dwie mniejsze części o wielkości 6083 m2, 6091 m2.Nieruchomość sprzedawana w całości...

  • Działka budowlana 1.796 m²

    Bladowo

    • 179 600 zł cena
    • 1 796 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się w Bladowie, 1 km od Tucholi, przy trasie DW 240: Bydgoszcz - Tuchola - Chojnice.Atuty:- działka na działalność gospodarczą oraz/lub dom mieszkalny,- ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tuchola

    • 294 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka 1,9 ha blisko jeziora/ Kanał Brdy

    Legbąd

    • 499 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,89 ha, zlokalizowana w spokojnej miejscowości Legbąd, w bliskiej odległości od pięknego jeziora. Jest to idealne miejsce dla osób cen...

  • Działka budowlana z WZ Bory Tucholskie

    Zapędowo

    • 95 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą oraz spokój wiejskiego życia. Zapędowo to mała, borowiacka wioska położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim,...

  • Słoneczne mieszkanie Tuchola 39 m²

    Tuchola » ul. Kościuszki

    • 239 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie znajdujące się w centrum Tucholi, przy ulicy Kościuszki.Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m² znajduję się na czwartym pię...

  • Między lasem a rzeką Brdą – Twoje miejsce w Borach Tucholski
    1 / 6
    Między lasem a rzeką Brdą – Twoje miejsce w Borach Tucholski

    Nadolna Karczma

    • 95 000 zł cena
    • 3 119 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W malowniczej miejscowości Brda, położonej w sercu Borów Tucholskich (gmina Czersk, woj. pomorskie), znajduje się wyjątkowa działka o powierzchni 3119 m² – idealna dla osób ce...

  • Działka Mały Mędromierz ul.

    Mały Mędromierz

    • 160 000 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1 742 m² - Mały Mędromierz, gmina TucholaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 742 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały Męd...

  • Działka Mały Mędromierz ul.

    Mały Mędromierz

    • 135 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 919 m² - Mały Mędromierz, gmina TucholaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 919 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały Mędromi...

  • Działka Mały Mędromierz Wysoka Wieś ul.

    Mały Mędromierz

    • 135 000 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 916 m² - Mały Mędromierz, gmina TucholaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 916 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały Mędromi...

  • Dom w stanie deweloperskim Tuchola Rudzki Most

    Tuchola » ul. Świecka

    • 430 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji – Tuchola, Rudzki Most.Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony przy jednej z głównych ulic Tucholi – ul. Świeckiej. Nieruchomość w stanie d...

  • Dom w lesie 100 m od jeziora Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 435 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczna nieruchomość do zamieszkania na stałe lub rekreacji, w enklawie ciszy i spokoju. Dom w niepowtarzalnej lokalizacji - osada 11 domków letniskowych, otoczonych prywatnym...

  • Działka 1539 m² blisko Tucholi

    Mały Mędromierz

    • 119 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Mały Mędromierz w odległości zaledwie 4 km od Tucholi.* Działka- powierzchnia: 1539 m²,- kształt: zbliżony do trapezu,- wymiary: ok....

  • Działka budowlana 2.190 m² Piastoszyn

    Piastoszyn

    • 169 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz przestronnej działki gotowej do zabudowy? Ta wyjątkowa nieruchomość w Piastoszynie, w sercu Borów Tucholskich, to idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub letniskowe...

  • Dom w stanie deweloperskim Tuchola

    Tuchola » ul. Aleja 700-lecia

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego typu Genewa, położonego na spokojnym, zielonym osiedlu w Tucholi – jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji regionu Borów Tuchol...

  • Wyjątkowa nieruchomość handlowo usługowa Tuchola

    Tuchola

    • 730 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna oferta dla osób ceniących oryginalny styl i klimat historycznego centrum miasta.Nieruchomość doskonale wpisuje się w zabytkową zabudowę Tucholi, a jej charakterystyczna ar...

  • Działka 1539 m² blisko Tucholi

    Mały Mędromierz

    • 119 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie 73 m² 4 pokoje Tuchola

    Tuchola » ul. Warszawska

    • 295 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej części Tucholi, przy ul. Warszawskiej. Lokal położony na 4. piętrze w bloku. To doskonała propozycja dla rodzin szukających przest...

  • Dwór hotel jezioro 4,68 ha Bory Tucholskie

    Tuchola

    • 11 900 000 zł cena
    • 1 622 m2 powierzchnia
    • 7 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana na rynku nieruchomość inwestycyjna – historyczny dwór z XIX wieku, parkowy starodrzew oraz własna linia brzegowa jeziora, położone na ponad 4,68 ha prywatnego tere...

  • Dom z działką na usługi handlowe 80 m od jeziora

    Stobno

    • 175 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość blisko jeziora z potencjałem handlowym, usługowym oraz mieszkalnym!LOKALIZACJA:wioska borowiacka Stobno, gmina Tuchola, woj. kujawsko - pomorskie,ok. 80 metrów od jezi...

  • Mieszkanie Tuchola rynek pierwotny

    Tuchola

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego domu z tarasem o wymiarach: 6,7mx 2,8m i garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość w stanie deweloperskim. Ogrzewanie gazowe-...

  • Mieszkanie Tuchola ul. Kasztelańska

    Tuchola » ul. Kasztelańska

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    *** TYLKO U NAS !!! ***2 pokoje z garażem, ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami - Raciąż k. Tucholi!MIESZKANIE:Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. uż...

  • Mieszkanie Raciąż ul. Kasztelańska

    Raciąż » ul. Kasztelańska

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dom w lesie 100 m od jeziora Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 435 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom 325 m² z widokiem na jezioro Tuchola

    Tuchola » ul. Główna

    • 1 490 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki z widokiem na jezioro, a jednocześnie kilka minut do szkoły, sklepu czy pracy.Ten przestronny dom w Tucholi to rzadko spotykane połączenie – cisza i natura Bo...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Tuchola - super cena!!!
    Mieszkanie na sprzedaż, Tuchola - super cena!!!

    Tuchola

    • 265 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum Tucholi, województwo kujawsko - pomorskie. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o powierzchni 60,6 m2. Usytuowane na 4 pię...

  • 1 / 3
    Działka Legbąd ul. Szkolna

    Legbąd » ul. Szkolna

    • 39 000 zł cena
    • 3 168 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż pięknie położona działka leśna. Jest płaska, nieogrodzona, o regularnym kształcie. Na jej powierzchnię składa się las V klasy.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się we ws...

  • Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem!!
    1 / 2
    Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem!!

    Tuchola

    • 329 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, Tuchola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m², położonego w s...

  • Słoneczne Mieszkanie 48m² Tuchola

    Tuchola » ul. Warszawska

    • 239 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Tuchola – przy ul. Warszawskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie dostęp do peł...

  • Dom z lasem Kowalskie Błota Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym azylu w sercu Borów Tucholskich, gdzie czas płynie wolniej, a natura pozwala naprawdę odpocząć – ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Całoroczny, klim...