• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem pod Łańcutem

(40)
  • Wynajmę hala magazynowa 160 m2 + biura
    1 / 3
    Wynajmę hala magazynowa 160 m2 + biura

    Rzeszów

    • 20 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę magazynową oraz lokal biurowy i socjalny. Hala magazynowa - 160 m2 Lokal położony w Rzeszowie przy ul. Warszawska 139 (dawniej Polam) Doskonała lokalizacja 3 km od...

  • Lokale użytkowe/biurowe o łącznej powierzchni ponad 700 m2
    1 / 11
    Lokale użytkowe/biurowe o łącznej powierzchni ponad 700 m2

    Rzeszów

    • 28 500 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne lokale użytkowe/biurowe gotowe do wprowadzenia o łącznej powierzchni ponad 700 m2 w kamienicy położonej w samym sercu miasta, bezpośrednio przy pł...

  • Lokal biurowy na piętrze 2 pokoje
    1 / 4
    Lokal biurowy na piętrze 2 pokoje

    Rzeszów

    • 720 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal o powierzchni 24 m2 na piętrze w okolicach ulic Przy Torze i Współnej w Rzeszowie. Dostępny od zaraz. Opis nieruch...

  • Stylowy lokal w kamienicy w centrum Rzeszowa
    1 / 8
    Stylowy lokal w kamienicy w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 4 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia stylowy lokal biurowy o powierzchni 80 m2, usytuowany na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w centrum miasta przy...

  • Nowoczesny lokal usługowy 102 m2
    1 / 16
    Nowoczesny lokal usługowy 102 m2

    Rzeszów

    • 5 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem narożny lokal użytkowy o powierzchni 103 m2 usytułowany na parterze w nowoczesnym budownictwie przy ul. 9 Dywizji Piechoty...

  • Lokal biurowy do wynajęcia
    Lokal biurowy do wynajęcia

    Rzeszów

    • 830 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy 16 m2, blisko zamku, w centrum Rzeszowa, ul. Hetmańska. Lokal w idealnym stanie, w oknach rolety, centralne ogrzewanie, dostęp do światłowodu. W części w...

  • Tanie biuro blisko centrum Rzeszowa z parkingiem
    1 / 7
    Tanie biuro blisko centrum Rzeszowa z parkingiem

    Rzeszów

    • 900 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,6 m2 znajdujący się blisko centrum miasta przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Opis nieruc...

  • Lokal do wynajęcia – Rynek, Rzeszów | 240 m² |
    1 / 2
    Lokal do wynajęcia – Rynek, Rzeszów | 240 m² |

    Rzeszów

    • 12 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 240 m², zlokalizowany w samym sercu Rynku w Rzeszowie. Lokal znajduje się w p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biuro do wynajęcia
    Biuro do wynajęcia

    Rzeszów

    • 770 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni: 15,5 m2, ul. Hetmańska Rzeszów, blisko zamku (sąd) i ścisłego centrum. Lokal w bardzo dobrym stanie, w oknach rolety, centralne ogrzewanie...

  • Lokale do wynajęcia 13,5m2 i 15,5m2- Rzeszów
    1 / 8
    Lokale do wynajęcia 13,5m2 i 15,5m2- Rzeszów

    Rzeszów

    • 850 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia posiadamy 2 lokale o powierzchni 13.5m2 i 15,5m2 w budynku wolnostojącym na trzecim piętrze, przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokale nadają się na działalność biurową...

  • Do wynajęcia samodzielne lokale biurowe
    1 / 4
    Do wynajęcia samodzielne lokale biurowe

    Rzeszów

    • 420 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia samodzielne lokale biurowe o powierzchni: 11,5 m2 i 16 m2 na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie, blisko Placu Śreniawitów (sąd). Centrum ale POZA STREFĄ PŁATNEGO PARKOWANIA....

  • Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze
    1 / 4
    Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze

    Rzeszów

    • 1 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości OKAZJA ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym "Podwisłocze" przy ulicy Podwisłocze 30/5 w Rzeszowie. Lokal ma 25 metrów...

  • Atrakcyjny lokal użytkowy po generalnym remoncie
    1 / 10
    Atrakcyjny lokal użytkowy po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 60 m2. Lokal po generalnym remoncie z nowymi oknami parapetami, podłogą i łazienką będzie wynajmowany po raz pierwszy...

  • Lokale użytkowe 100 m2 samodzielny budynek
    1 / 9
    Lokale użytkowe 100 m2 samodzielny budynek

    Rzeszów

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA BEZ PROWIZJI Prezentujemy do wynajmu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2. Lokal położony na osiedlu Pobitno . Nieruchomość po generalnym remoncie ze wszystkimi...

  • Lokal usługowy - biuro, kancelaria
    1 / 7
    Lokal usługowy - biuro, kancelaria

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal świeżo po remoncie. Ścisłe centrum Rzeszowa. Powierzchnia do wynajęcia 60m2. Gabinet - 30 m2, Gabinet-20m2, Holl 6-m2 Łazienka- 4m2 CENA ; 3000 TYS ZŁ Woda i wywóz śmieci...

  • Lokale biurowe do wynajęcia
    1 / 7
    Lokale biurowe do wynajęcia

    Rzeszów

    • 830 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni: 11,5m2 i 13,5 m2, ul. Hetmańska Rzeszów, blisko zamku. Centrum ale POZA STREFĄ PŁATNEGO PARKOWANIA. Bez pośredników i dodatkowych opłat....

  • Lokal użytkowy ,patrer 125 m2 , 3 miejsca postojowe
    1 / 11
    Lokal użytkowy ,patrer 125 m2 , 3 miejsca postojowe

    Rzeszów

    • 3 750 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu lokal użytkowy o pow 125 m2 Lokal położony przy bocznej ul Grottgera rejonie dworca PKP z parkingiem . Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji . Na...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50 m2 przy ul. Paderewskiego na osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie. Nieruchomość mie...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 15 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy (gabinet) o pow. 180m2 przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie . Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezal...

  • 1 / 2
    lokal koło Fontanny Multimedialnej - Rzeszów

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia lokal w centrum miasta - adres: ul. PCK 8 położony obok (100 m) od Fontanny Multimedialnej Obecnie był tam lokal gastronomiczny obsługujący odwiedzających fontan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal na wynajem w Leżajsku
    1 / 5
    Lokal na wynajem w Leżajsku

    Leżajsk

    • 3 800 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA lokal użytkowy na parterze w Leżajsku ul. Kołłątaja  PRZEZNACZENIE : usługi , biura , sklep itp Bardzo dobra lokalizacja o dużym nasileniu ruchu pieszego i sam...

  • Wynajmę lokal użytkowy

    Bachórzec

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na wszelką działalność przy drodze woj. 884 w Bachórcu. Duża działka obok lokalu także na wynajem w/g potrzeb ok 50 a, dz. nra 578/1. Na dzialce także do wynajęcia go...

  • 1 / 2
    Lokal handlowo-uslugowy w samym centrum

    Leżajsk

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal uzytkowy pod dzialalnosc handlowa lub gastronomiczna o powierzchni 50m2 , do wynajecia lub kupna. Stan dobry. Cena do negocjacji.

  • Wynajme lokale biurowe - Podzamcze 41
    Wynajme lokale biurowe - Podzamcze 41

    Jarosław

    • 30 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurowe w nowo wyremontowanym budynku przy ul. Podzamcze 41 w Jarosławiu. Odległość do centrum miasta (rynek)- 0,5 km. Lokale zlokalizowane na...

  • Lokale na wynajem/ Jana Pawła II 3a Jarosław
    1 / 15
    Lokale na wynajem/ Jana Pawła II 3a Jarosław

    Jarosław

    • 15 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jarosław, ul. Jana Pawła II – Lokale do wynajęcia w budynku Globus | Centrum miasta | Biura i open space Szukasz przestrzeni biurowej lub handlowo-usługowej w doskonałej lokalizacj...

  • Jarosław – lokal handlowo-usługowy 269 m² na wynajem
    1 / 7
    Jarosław – lokal handlowo-usługowy 269 m² na wynajem

    Jarosław

    • 10 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jana Pawła II Jarosław Globus. Masz pomysł na biznes i szukasz przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Przedstawiamy przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 268,93 m², usyt...

  • Ogłoszenie – Lokale biurowe do wynajęcia | Globus | Centrum
    1 / 6
    Ogłoszenie – Lokale biurowe do wynajęcia | Globus | Centrum

    Jarosław

    • 270 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jarosław, ul. Jana Pawła II – wynajem biur w centrum miasta Szukasz idealnego miejsca na prowadzenie działalności biurowej w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofer...

  • Lokal handlowo-usługowy 270 m² do wynajęcia – Centrum Jarosł
    1 / 10
    Lokal handlowo-usługowy 270 m² do wynajęcia – Centrum Jarosł

    Jarosław

    • 15 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ul. Jana Pawła II Jarosław, Globus. Szukasz przestrzeni dla swojej działalności w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowy o powierzchni 270,95 m² położony p...

  • Lokal biurowy wynajmę
    1 / 5
    Lokal biurowy wynajmę

    Jarosław

    • 1 999 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajme lokal z możliwoscią powiekszenia do 300m2. Podana cena netto plus opłaty eksploatacyjne.

  • Jarosław – ul. 3-go Maja | Lokal usługowy |PIĘTRO 1| w cent
    1 / 12
    Jarosław – ul. 3-go Maja | Lokal usługowy |PIĘTRO 1| w cent

    Jarosław

    • 2 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ul. 3-Go Maja Jarosław. „Stara Piekarnia”. Do wynajęcia lokal o powierzchni 110 m2, znajdujący się na 1 piętrze budynku. Powierzchnia: 110m ² Lokalizacja: ścisłe centrum miasta,...

  • Powierzchnia biurowa Jarosław
    1 / 18
    Powierzchnia biurowa Jarosław

    Jarosław

    • 2 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pod reklamę ściana 8 piętrowego biurowca przy ul. 3 Maja 85 w Jarosławiu (biurowiec dawnego Jarlanu). Ściana o szerokości 20 m, wysokość budynku 30 m. Reklama widoczna...

  • Wóz Kupiecki na dni, imprezę albo miesiące zimne, gorące!
    1 / 10
    Wóz Kupiecki na dni, imprezę albo miesiące zimne, gorące!

    Jarosław

    • 200 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Już Teraz można wynająć Wóz Kupiecki na dni, na imprezę która się odbędzie np. na Rynku albo na miesiące zimne lub gorące! Do wynajęcia jest też wóz na Rynku w Jarosławiu. Zadzwo...

  • lokale do wynajęcia
    1 / 8
    lokale do wynajęcia

    Leżajsk