lokal na sprzedaż
10 lut 2026

Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 13:20
3 137 zł 38 m2
3 137 zł 38 m2 83 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 38 m2
Cena za metr 83 zł/m2
ID oferty K37452367

Opis

Do wynajmu pow. biurowa w centrum W-wy w sąsiedztwie Pl. Bankowego.

Doskonała lokalizacja, kameralna uliczka, pełna infrastruktura.

W sąsiedztwie metro, tramwaj, autobus, placówki medyczne i oświatowe, gastronomia, biurowce, handel, usługi, itp.

Ofertę stanowi lokal dwupokojowy (amfilada - przejściowe), przystosowany do prowadzenia działalności biurowej na III piętrze.
Na kondygnacji dostęp do pomieszczeń socjalnych (toaleta, aneks kuchenny).

Lokal po remoncie (być może do odnowienia), okna na ulicę.

Czynsz najmu netto plus opłaty:

- 80,00 PLN/m-c sprzątanie części wspólnych;
- energia elektryczna rozliczana proporcjonalnie do najmowanej powierzchni.

Kaucja gwarancyjna w wysokości 7.500,00 PLN

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 114677
  • Data aktualizacji: 2026-02-10
  • ID ogłoszenia: K37452367
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 2 667 do 3 608 zł, powierzchnia: od 33 do 44 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 445 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika