lokal na sprzedaż
7 lis 2022

Lokal Opole Centrum

woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 3 lata temu, Poniedziałek, 7 listopad 2022 14:50
5 043 zł 61 m2
5 043 zł 61 m2 83 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 61 m2
Cena za metr 83 zł/m2
ID oferty K23256467

Opis

LOKAL DO WYNAJĘCIA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI
Do wynajmu lokal klimatyzowany o łącznej powierzchni 61,5m2 usytuowany na parterze kamienicy w Ścisłym centrum Opola. Lokal o wysokości 2,8m z pomieszczeniem socjalnym idealnie nadaje się na prowadzenie działalności biurowo-usługowej. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znakomicie rozwinięta miejska przestrzeń publiczno handlowa - w sąsiedztwie punkty usługowe, placówki użyteczności publicznej, biurowce. Zapraszamy na bezpośrednie oględziny lokalu!!!
Podana cena jest ceną netto

BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI --- Kontakt: Dawid Kołpak, pod nadzorem licencji nr 11486, tel. Pokaż numer telefonu, 77/ 441 27 22, pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl
*opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 4509
  • Data aktualizacji: 2022-11-07
  • ID ogłoszenia: K23256467
  • Źródło: Broker House Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!