lokal na sprzedaż
11 maj 2026

Lokal Łódź Górna

woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 47 minut temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 13:30
2 700 000 zł 490 m2
2 700 000 zł 490 m2 5 511 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 490 m2
Cena za metr 5 511 zł/m2
ID oferty K37532699

Opis

Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej
przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2.

Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250m2):
- 4 stanowisk naprawczych (h: 3,5 m)
- 1 pom. naprawczego
- 1 pom. magazynowego
- 2 pom. socjalnych
- biura

Część mieszkalna o pow. (240 m2) zawiera:
- 5 pokoi
- 2 łazienki
- 2 kuchnie
- piwnicę, w której znajduje się kotłownia /piec na gaz miejski/, pralnia i spiżarnia

Media: woda, gaz, kanalizacja, telefon, energia elektryczna 2 liczniki z taryfą nocną
Stan prawny: własność (bez obciążeń)
Brak MPZP - w studium jako tereny zabudowy mieszkaniowej i jednorodzinnej, usługowej.
Zabudowa usług handlu - jedynie o pow. sprzedaży poniżej 1000 m2.

Dodatkowe informacje:
- niezależne wejścia
- system alarmowy, monitoring
- na działce postawiona jest antena sieci komórkowej oraz reklama wolnostojąca,
generująca dodatkowe comiesięczne dochody
- budynek został odebrany w 1997 roku
- możliwość dokupienia od miasta przylegającej działki o pow. 760 m2

Zapraszamy na prezentację

Zadzwoń pod numer: +48 Pokaż numer telefonu tel. kom. i umów się na spotkanie

Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net

______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.