• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dzikowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Leszno Górne

(1)
  • Przetarg - Obręb Leszno Górne

    Leszno Górne

    • 100 000 zł cena
    • 21 640 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    STAROSTA ŻAGAŃSKI DZIAŁAJĄC W IMIENIU SKARBU PAŃSTWAna podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 399...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 125 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym ogrodem - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Położony ok. 9 kilometrów od Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 39m2, na którą składa się kuchn...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 440 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej! Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje,...

  • 1 / 2
    Działka Dąbrowa Bolesławiecka

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 73 000 zł cena
    • 14 460 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki rolnej o nr 126/2 położonej w Dąbrowie Bolesławieckiej. Działka o powierzchni 14600 m2 w kształcie prostokąta, dojazd drogą polną....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętoszów

    • 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wierzbowa

    • 300 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Karpie

    • 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wierzbowa

    Wierzbowa

    • 395 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego z ogrodem położonego w miejscowości Wierzbowa gmina Gromadka. Dom o powierzchni 200 m2 posadowiony na działce o powie...

  • Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,
    1 / 12
    Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,

    Świętoszów

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na I...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przytulny dom z dużą działką w malowniczej Krzyżowej Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w urokliwej miejscowości Krzyżowa. To miejsce, w którym...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony na dużej działce - 10 kilometrów od Świdnicy! Krzyżowa ! Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych dwóch działek, położonych obok domu - cena do...

  • Działka Gromadka

    Gromadka

    • 1 100 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krzywa z przeznaczeniem jako teren działalności produkcyjnej , baz, składów i magazynów. Ł...

  • Działki w Kraśniku Dolnym - dobry dojazd do A4

    Kraśnik Dolny

    • 1 595 000 zł cena
    • 103 574 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położone działki rolne przy lesie, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową.Na działce drogowej (dz. 973) znajduje się sieć elektroenergetyczna. Proponuję państwu duży teren - ł...

  • Dom wolnostojący z dużym ogrodem w miejscowości Wierzbowa

    Wierzbowa

    • 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego z ogrodem położonego w miejscowości Wierzbowa gmina Gromadka. Dom o powierzchni 200 m2 posadowiony na działce o powierz...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 575 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony na dużej działce - Krzyżowa! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 409 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, staw, rzeka, duży teren - idealne pod siedlisko, agroturystkę..... Oferujemy Państwu dom położony w malowniczej wsi, jaką jest Krzyżowa. Miejsce idealne dla osó...

  • Działka budowlana Krępa gm. Przemków,
    1 / 3
    Działka budowlana Krępa gm. Przemków,

    Krępa

    • 89 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m², położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: Nieruchomość znajduje się w urokliwej...

  • Działka Świętoszów

    Świętoszów

    • 200 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działek budowlanych mieszkalno-usługowych o łącznej powierzchni 10000 m2. Działki położone w miejscowości Świętoszów gmina Osiecznica powiat B...

  • Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada
    1 / 13
    Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada

    Gromadka

    • 240 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego na parterze z ogródkiem i stawem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejs...

  • Dom Krzyżowa gm. Świdnica
    1 / 12
    Dom Krzyżowa gm. Świdnica

    Krzyżowa

    • 544 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony na dużej działce - Krzyżowa! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 13
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu, przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejści...

  • Działka rolna Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,
    1 / 12
    Działka rolna Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 166 725 zł cena
    • 2 565 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje dwie atrakcyjne działki zagrodowe w spokojnej okolicy w Dąbrowie Bolesławieckiej. Nieruchomość gruntowa : - nr 198/12 o powierzchni  2565 m2 - ce...

  • Działka inwestycyjna Kraśnik Dolny gm. Bolesławiec,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Kraśnik Dolny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Dolny

    • 155 135 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Kraśniku Dolnym, położone na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Przeznaczenie terenu wg Miejscoweg...

  • Dom Krępa ul.

    Krępa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa Oferta dla Rodzin i Miłośników Przyrody: Przytulny Dom w Krępie, gm. PrzemkówREZERWACJA.... Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego...

  • Działka Jakubowo Lubińskie ul.

    Jakubowo Lubińskie

    • 119 500 zł cena
    • 4 011 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana w Jakubowie Lubińskim, pow. Polkowice w gminie Przemków o pow. 4011m2 . Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodze dojazdowej łączącej się z drogą wojewódzką 328...

  • Lokal użytkowy Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 1 500 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 4 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży świetnie prosperującej restauracji „Zajazd Leśny” w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka, oddalony 6 km od Bolesławca. Lokal poł...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,

    Trzebień

    • 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bol...

  • Działka - dolnośląskie
    1 / 12
    Działka - dolnośląskie

    Gromadka

    • 499 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pilnie nieruchomość w Gromadce 6 km od zjazdu na A4 powiat Bolesławiec. Powierzchnia działki 3.20 hektara z czego 90 arów to działka budowlana plus zabudowania z 1888 roku...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Dom Krzyżowa gm. Świdnica, Krzyżowa
    Dom Krzyżowa gm. Świdnica, Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 1 430 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 8 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący położony nieopodal Świdnicy - dojazd do Świdnicy zajmuje 5 minut! Dom w bardzo dobrym stanie - gotowy do zamieszkania! ROZKŁAD DOMU: Na parterze znajduje się pr...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 11
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu,  2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejściem. Przytulna...