działka na sprzedaż
8 paź 2024

Jezioro Gopło – Działka z linią brzegową

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. radziejowski gm. radziejowski
Odświeżone 1 rok temu, Wtorek, 8 październik 2024 16:15
900 000 zł 3 001 m2
900 000 zł 3 001 m2 300 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 001 m2
Cena za metr 300 zł/m2
Typ działki Rekreacyjne
ID oferty K36832880

Opis

Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną działkę w gminie Piotrków Kujawski. Malowniczo położona działka o olbrzymim potencjale bezpośrednio nad Jeziorem Gopło. Nieruchomość o powierzchni 3001 m2 z linią brzegową jeziora o długości około 15 metrów oraz udziałem w drodze dojazdowej i możliwością korzystania z pomostu. Nieruchomość w kształcie prostokąta zlokalizowana na lekkiej górce z niepowtarzalnym widokiem na jezioro. Działka zlokalizowana w sąsiedztwie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych, lasów, domków letniskowych oraz zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej. Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce na wypoczynek. Świetna komunikacja do Piotrkowa Kujawskiego – 9 km, Skulska – 15 km, Kruszwicy – 20 km, Ślesina – 24 km, Inowrocławia – 37 km, Konina – 43 km, Koła – 50 km, Włocławka – 54, Torunia – 68 km, Wrześni – 79 km, Gniezna – 80 km, Bydgoszczy - 84 km. Dojazd do posesji drogą utwardzoną. Media: woda na działce, prąd w drodze dojazdowej.
  • Data aktualizacji: 2024-10-08
  • ID ogłoszenia: K36832880
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Połajewo, cena: od 765 000 do 1 035 000 zł, powierzchnia: od 2551 do 3452 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Property Invest
RD
Radosław Dorywalski Agent nieruchomości · 87 ogłoszeń Zobacz profil →
Zadzwoń

Radosław Dorywalski Agent nieruchomości

Tel: 698... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika