• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Banie
  • Jacnia
  • Czempiń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gromada

(1)
  • 1 / 4
    Sprzedam działkę inwestycyjną

    Gromada

    • 900 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 835 w miejscowości Gromada obok Biłgoraja. Bardzo dobra lokalizacja pod inwestycję. Zapraszam do kontaktu, cena do uzgodnienia P...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ostatni segment na dużej działce, dom o pow. 136m2

    Biłgoraj

    • 489 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    UWAGA!!! POZOSTAŁ NA SPRZEDAŻ OSTATNI BUDYNEK NA DUŻEJ DZIAŁCE !!! Cenisz sobie ciszę i spokój a jednocześnie szybki dostęp do miasta? To idealne miejsce dla Ciebie! Nowa inwest...

  • Pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia. Oddłużanie z pożyczek i chwil...

    Biłgoraj

    • 0 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomagam wyjść z pętli zadłużenia pożyczek i chwilówek. Dostałeś sądowy nakaz zapłaty, z moją pomocą skutecznie go unieważnisz. Odzyskuję zapłacone prowizje i opłaty z pożyczek r...

  • Sprzedam grunt rolny

    Gorajec-Zagroble-Kolonia

    • 11 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 0.30 ha w obrębie Gorajec-Zagroble-Kolonia.Numer działki 370.Cena do lekkiej negocjacji

  • SPRZEDAM DOM 100m2 NA ROZTOCZU - TERESZPOL

    Tereszpol-Zygmunty

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TERESZPOL ZYGMUNTY 182 SPRZEDAM DOM NA ROZTOCZU 100 m² bez pośredników Cena: 265 tys. zł Położenie: Nieruchomość położona jest w otulinie Parku Roztoczańskiego w otoczeniu r...

  • Działka budowlana i pole Aleksandrów lll
    1 / 3
    Działka budowlana i pole Aleksandrów lll

    Aleksandrów

    • 150 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 75 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną łącznie z polem. Działka nr. 1193/1 znajduje przy drodze głównej w Aleksandrowie trzecim z dostępem do wszystkich mediów w tej miejscowości. W ofercie z...

  • Sprzedam las
    1 / 9
    Sprzedam las

    Stary Lipowiec

    • 60 000 zł cena
    • 12 108 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Mam do sprzedania grunty leśne o łącznej powierzchni 1.1208ha. Areał podzielony jest na 3 działki jedna o powierzchni 0.32ha druga 0.15ha i trzecia o powierzchni 0.74ha. La...

  • Sprzedam las
    1 / 8
    Sprzedam las

    Nowy Lipowiec

    • 60 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Mam do sprzedania grunty leśne o łącznej powierzchni 1.1208ha. Areał podzielony jest na 3 działki jedna o powierzchni 0.32ha druga 0.15ha i trzecia o powierzchni 0.74ha. Las...

  • Wynajmę mieszkanie

    Biłgoraj

    • 1 950 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Umeblowane mieszkanie 3 pokojowe z wyposażeniem, wyremontowana kuchnia, 2 pokoje,salon, łazienka,korytarz. Cena 2000+media Do dyspozycji, pralka,zmywarka,lodówka,tv,piekarnik, ku...

  • 1 / 2
    Działka budowlana / inwestycyjna 24a – Tereszpol, blisko Zwierzyń...

    Tereszpol-Zaorenda

    • 300 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna okolica, dobry dojazd, asfalt. Wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, internet, światłowód. Powierzchnia 23,6 a (49 x 52 m). Dobra pod dom, sklep, market, warsztat, usłu...

  • Sprzedam dzialke budowlana 1.40 ha
    Sprzedam dzialke budowlana 1.40 ha

    Wólka Biska

    • 390 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezposrednio działke w Wolce Biskiej gm Biszcza wojew. Lubel. nr działki 184,o szerok od frontu ponad 60m,możliwy podział na działki budowlane po 1200 1400m 8 lub 10 i d...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 2
    Działka rolna na sprzedaż

    Sokołówka

    • 22 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną ,Sokołówka ,gm .Frampol Na sprzeda, działkę rolną nr.255 o powierzchni (28 arów),połóżona w miejscowości Sokołówka gmina Frampol ,powiat Biłgorajski. Dział...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Markowicze

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam posiadłość ,na której znajduje się -dom jednorodzinny -garaż -staw -altana • powierzchnia użytkowa: 102,53 m² • powierzchnia zabudowy: 134,42 m² budynek gospodarczy • po...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Biszcza

    • 253 000 zł cena
    • 821 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w miejscowości Biszcza, na któ...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 4
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Biszcza

    • 526 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• mieszkanie stancja samodzielny pokój z łazienką do wynajęcia
    1 / 6
    mieszkanie stancja samodzielny pokój z łazienką do wynajęcia

    Biłgoraj

    • 1 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia stancja samodzielne mieszkanie -duży pokój z aneksem i łazienką jedyny na parterze z oddzielnym wejściem z ulicy Jana Pawła II Pomieszczenie wyższe niż standard umeblo...

  • Dom z działką na sprzedaż. Biłgoraj, ul Moniuszki.
    Dom z działką na sprzedaż. Biłgoraj, ul Moniuszki.

    Biłgoraj

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka o pow. 1918 m2 blisko centrum miasta, zabudowana drewnianym domem mieszkalnym, Biłgoraj, ul. Moniuszki 89 Atrakcyjna lokalizacja nieopodal biłgorajskiego rynku,...